Як переїхати жити до Іспанії.

Красуня Іспанія залучає на свої простори не тільки цікавих туристів, а й людей, які хочуть проживати там постійно. Щоб стати громадянином цієї країни буде потрібно як мінімум 5 років. Однак ви можете отримати вид на проживання.
Інструкція
1
Зробіть закордонний паспорт. Він необхідний вам для отримання візи. Також запросите в органах виконавчої влади довідку про те, що ви не судимі. Обов'язково потрібно пройти медичну комісію. Ще вам знадобиться довідка про те, що ваші доходи дозволяють вам проживати в Іспанії той період, на який ви хочете отримати посвідку на проживання. З візою і закордонним паспортом вирушайте в Іспанське посольство і пишіть заяву-прохання про проживання в країні.
2
Вид на проживання буває двох видів. З одним із них ви можете працювати в Іспанії, з другим просто проживати. Отримати робочий вигляд досить складно, оскільки уряд намагається забезпечити робочими місцями в першу чергу власних громадян. Проте варто спробувати, якщо ви володієте будь то рідкісної або дуже затребуваною професією. Також можна спочатку організувати власний бізнес, або купити вже готовий іспанська. До речі, вид на проживання з організацією бізнесу видається простіше, оскільки уряд зацікавлений у припливі нового капіталу в країну.
3
Через рік вирушайте в місцевий відділ консульства і подавайте прохання на продовження посвідки на проживання. Воно видається строком на 2 роки. Але його видадуть за умови, що ви не робили ніяких правопорушень і маєте кошти на проживання. Також необхідно надати картку іноземного громадянина і оплачену страховку. У більшості випадків прохання схвалюється.
4
Після ще 2 років ви повинні подати ще одне прохання про можливості проживати в Іспанії. Умови продовження ті ж, що і в перший раз. Якщо і ці 2 роки ви проживете без порушень, то маєте повне право претендувати на отримання громадянства в Іспанії.
Зверніть увагу
Подавати прохання на продовження посвідки на проживання потрібно не пізніше, ніж за місяць до закінчення попереднього.
Корисна порада
В Іспанію спочатку може в'їхати хоча б один член сім'ї. Через рік дозвіл на проживання його родичів проходитиме за більш простій системі.