Як скласти правильні логін і пароль.

Вибір логіна і пароля - це дуже актуально в середовищі користувачів інтернету. парольне слово вашого профілю потрібно вигадати таким, щоб ніхто не зміг зламати вхід в поштову скриньку або соціальну мережу. Як придумати нік і парольний фразу?
Інструкція
1
Використовуйте ваше справжнє ім'я в якості ніка - це один з найкращих варіантів. Як правило, логіном є кодове слово або назву аккаунта в сервері. Але якщо його необхідно написати вам, то це залежатиме від вашої фантазії. В цьому випадку нікнейм зазвичай стає і вашим ім'ям в системі. Може бути, ви побажаєте взяти логін, який вам подобається більше інших, наприклад, імена героїв з улюбленого фільму.
2
Придумайте складний пароль. Ви повинні запитати потенційних зломщиків. При цьому багато сайтів пропонують ввести секретне питання, який допомагає відновити забутий набір символів пароля. Не нехтуйте такими можливостями.
3
Не використовуйте в паролі всім відому інформацію, наприклад, вашу дату народження, прізвище, клички улюблених вихованців. Тобто для пароля не підходять відомості, що відносяться до вашої персони. Уникайте подібних слів.
4
Застосовуйте букви і цифри, щоб поєднання чисел не було пов'язано за змістом з комбінацією букв. Якщо ж ви все-таки вибрали кличку вашої собаки в якості пароля, то припишіть до частини обраного слова якусь історичну подію, наприклад, дату виникнення Москви. Мало хто здогадається поєднувати в одній пральний фразі настільки різні галузі знань.
5
Використовуйте якесь словосполучення чи пару слів, які можна відразу запам'ятати і не записувати. Якщо фраза виявиться незвичайною, то її легко буде згадати. Зробіть з неї повноцінний пароль. Приберіть пробіли, так як в деяких випадках застосовувати їх в парольного наборі знаків і символів забороняється. При цьому трансформуйте букви кирилиці в англійський алфавіт, так як символи російської мови часто заборонені до використання. Або запишіть парольне слово, просто переключивши вашу клавіатуру на англійську розкладку.
6
Скористайтеся якимись он-лайн генераторами. Користуватися ними просто, і їх багато в інтернеті. Будь-який з них згенерує вам кілька паролів. Ви повинні вибрати собі найбільш підходящий варіант.