Як полагодити запальничку. Як працює запальничка.

Кожен, кому довелося стати володарем фірмової запальнички Zippo, пишається своїм придбанням. Але навіть така надійна система іноді відмовляє. Найчастіше користувачеві доводиться мати справу із зносом кременю або гніту. Для проведення дрібного ремонту та профілактики запальничку можна розібрати своїми силами. Це не зажадає високої кваліфікації і не займе дуже багато часу.
Вам знадобиться
  • - гніт;
  • - кремінь;
  • - чиста ганчірочка (ватка);
  • - невеликий пінцет;
  • - флакон з паливом.
Інструкція
1
Приготуйте необхідні для ремонту матеріали та інструменти. Вам не обійтися без пінцета або маленьких манікюрних щипців. Залежно від виду несправності вам може знадобитися новий кремінь, гніт і флакон з бензином для запальничок. Місце, де ви плануєте проводити ремонт, очистіть від сторонніх предметів і застеліть аркушем паперу або газетою. Подбайте про хороше місцевому освітленні (справа справить настільна лампа).
2
Візьміть запальничку і від'єднайте від декоративного корпусу вставку. Відкладіть корпус в сторону, попередньо протерши його чистою ваткою або ганчірочкою.
3
Переверніть вставку догори денцем. Перед вами виявиться повстяна підкладка. Підніміть її пінцетом і огляньте наповнювач, розташований під нею. Якщо запальничка не працює через відсутність палива, візьміть флакон із спеціальним бензином для запальничок, просуньте його кінчик під прокладку і просочіть наповнювач сумішшю.
4
Для заміни зламаного або зношеного кременю для початку відкрутіть кріпильний гвинт. Від'єднувати прокладку і наповнювач не потрібно. Знайдіть пружинку-фіксатор і вийміть її. Огляньте гніздо і при необхідності прочистіть його від забруднень. Вставте приготований для заміни кремінь у гніздо, використовуючи для зручності пінцет.
5
Якщо ремонт вимагає заміни гнота, зробіть повне розбирання запальнички. Отвинтите кріплення з пружинкою, який притискає повстяну прокладку. Пінцетом зніміть наповнювач. Потім підчепити за кінчик старий гніт і витягніть його зі свого місця. Візьміть новий гніт, вставте на призначене для нього місце і прокладете в корпусі у вигляді "змійки". Зі зворотного боку витягніть стільки гніту, скільки потрібно для стабільної роботи запальнички. Подрежьте кінчик, якщо це необхідно.
6
Встановіть на своє місце наповнювач. Приєднайте зібрану вставку в корпус. Перевірте, наскільки справно працює запальничка після ремонту. Протріть корпус від пилу і забруднень чистої ваткою.