Як застосовувати ведмежий жир.

У всі часи жир звірів, що впадають в зимову сплячку, особливо цінувався в медицині. Ведмежий жир досить ефективний при лікуванні багатьох захворюваннях. Його виняткові цілющі властивості пояснюються високою концентрацією біологічно активних компонентів. Так як же застосовувати ведмежий жир ?
Інструкція
1
Ведмежий жир містить цілий комплекс кислот, вітамінів, білків, мінеральних речовин, які до того ж легко засвоюються організмом людини. Жир застосовують як при важких захворюваннях легенів (туберкульоз, бронхіт, пневмонія, початкова стадія раку), так і для досягнення якнайшвидшого одужання при звичайних застудах. Для лікування застуди приймайте жир всередину 3 рази на день за годину до їди. Дітям достатньо по 1 чайній ложці, а дорослим - по 1 столовій ложці жир а.
2
При туберкульозі, пневмонії, бронхіті вимагається курс лікування. Протягом місяця 3 рази на день вживайте по 1-3 столових ложки розплавленого жир а (він легко плавиться при кімнатній температурі). Потім зробіть перерву на 2-4 тижні. Повторіть курс ще 1-2 рази (до повного одужання).
3
Ведмежий жир застосовують при коліті, гастриті, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки. В цьому випадку його слід застосовувати так само, як і при лікуванні застуди.
4
При всіляких пошкодженнях шкіри (укусах, пролежнях, опіках, вогнепальних пораненнях, обмороженнях) жир наносять тонким шаром на область ураження (при опіку не бинтувати, щоб ще більше не травмувати хворе місце).
5
Ведмежий жир дає хороший ефект при лікуванні суглобових захворювань (артрит, радикуліт, ревматизм, остеохондроз). Хворі суглоби просто натирають розплавленим жир ом або накладають на хворе місце компрес. Особливо ефективним є застосування жир а після лазні або гарячої ванни, коли компрес накладається на розігрітий суглоб.
6
Хороший ефект дає застосування ведмежого жир а для лікування і швидкого пом'якшення гортані і голосових зв'язок. В даному випадку застосовувати його можна тільки в теплому вигляді по 1-2 столових ложки залежно від ваги хворого (до 100 кг - 1 ложка, вище 100 - 2 ст. Л.).
7
Ведмежий жир успішно використовується в косметології. Косметичні препарати, до складу яких входить дана речовина, дають разючі результати за короткі строки застосування. Дуже ефективні косметичні маски з ведмежого жир а, які особливо рекомендуються в період поганих погодних умов.