Як провести додому інтернет.

Підключитися до інтернету , перебуваючи в межах своєї квартири, можна використовувати кілька методів. Найпростіший з них - укласти договір з певною фірмою, що надає доступ в мережу.
Вам знадобиться
  • - USB-модем;
  • - маршрутизатор.
Інструкція
1
Оберіть провайдера, тарифні плани якого вам підходять найбільше. Для цього вивчите всі пропозиції та акції, діючі в даний момент. Зателефонуйте в обрану компанію і залиште заявку на підключення. Через кілька днів до вас прийдуть фахівці і виконають необхідні дії.
2
Якщо ваш будинок не обслуговується жодної фірмою, то придбайте USB-модем. Доступ в інтернет через дані пристрої надають, як правило, стільникові оператори. Підключіть цей пристрій до USB-порту вашого комп'ютера. Встановіть програмне забезпечення і налаштуйте модем. Активуйте вашу sim-карту і підключіться до інтернету .
3
Якщо ви не бажаєте укладати договори з провайдером або оператором, то створіть загальне підключення з вашими сусідами. Придбайте маршрутизатор і встановіть це обладнання в одній з квартир, підключивши його до мережі змінного струму. З'єднайте всі потрібні комп'ютери з роз'ємами LAN мережевого обладнання.
4
Підключіть до WAN-порту маршрутизатора. Увімкніть будь-який комп'ютер і запустіть web-браузер. Введіть IP-адресу маршрутизатора в поле для url-адрес і натисніть клавішу Enter. Після отримання доступу до інтерфейсу налаштувань обладнання відкрийте меню WAN або Internet Connection Setup.
5
Налаштуйте це меню таким чином, щоб обладнання отримало доступ до інтернету . Введіть певні параметри, які ви використовуєте при налаштуванні прямого з'єднання комп'ютера з мережею. Обов'язково активуйте функції NAT і DHCP. Збережіть зміни параметрів використовуваного меню. Перезавантажте мережеве обладнання.
6
Увімкніть інші комп'ютери і переконайтеся в тому, що пристрої отримали доступ до інтернету . Для доступу в мережу маршрутизатор повинен бути включений і з'єднаний з сервером провайдера. Пам'ятайте про те, що номінальний канал доступу в мережу буде розділений між усіма включеними комп'ютерами.