Що таке класика.

Класика - поняття багатогранне, воно використовується у всіх сферах життя для позначення стійких, комфортних і вічних принципів. Класичний стиль в моді відрізняє людину стильного, консервативного, що цінує зручність і стриманість.
Інструкція
1
Класика стоїть в основі моди будь-яких часів і напрямків. Все, що створюється, має класичну базу - будь-яка новинка являє собою давно забуте напрямок з минулого.
2
Поняття часто асоціюється з усім англійським - виною тому стриманість, спокійні забарвлення, деяка холодність і високу якість. Дійсно, класика в одязі характеризується прямими лініями, простотою крою, лаконічністю всього образу. Використання натуральних тканин зайвий раз підкреслює зручність стилю - турбота про здоров'я і комфортному самопочутті понад усе. Ніяких обмежувальних руху фасонів, елегантність і благородство відтінків, без пафосу й зайвої помітності.
3
Подібного стилю в одязі дотримуються люди зрілі, які цінують добротність і престиж. Створення гармонійного образу дозволяє врівноважити внутрішній стан людини і вираз його зовнішнього стилю. Класика не переплутаєш ні з чим - костюми, спідниці, брюки, плащі, м'яка взуття на невисокому каблуці.
4
Класичний силует - це строгі брюки прямого крою, які можуть злегка облягати фігуру в області талії і вільно звисати від стегон. Спідниця-олівець, приталений жакет, брючні костюми, офісні блузки - одяг незамінна для робітників і ділових буднів, серйозних зустрічей, вирішення важливих питань.
5
Актуальність класики унікальна - вже кілька століть вона знаходить своїх прихильників, змінюючи лише окремі елементи і не беручи до уваги новомодні течії. Показовими є і кольору класичного стилю - строгий чорний, практичний бежевий, ефектний сірий, насичений синій, сліпучий білий та ін. Всі відтінки можна назвати спокійними і благородними. Тканини однотонні, в дрібну смужку або найдрібнішу клітку - до класики не можна віднести квітчасті і грайливі мотиви, великі орнаменти. Класична обробка - витончене мереживо, дрібні хвилі, гра контрастів і непомітні аксесуари.
6
У гардеробі будь-якої жінки повинні бути присутніми класично вдалі речі - це дозволить вам завжди виглядати стильно, різноманітно, змінювати вбрання, комбінуючи їх між собою. Мати одяг одного стилю нереально. Розбавляйте свої образи, експериментуйте, але не виходьте за рамки свого світовідчуття, адже так важливо відчувати себе впевнено.