Як додати обсягу волоссю.

На жаль, далеко не кожна жінка може похвалитися густими і пишними від природи волоссям . Але з цією проблемою можна впоратися, якщо прислухатися до порад перукарів і докласти певних зусиль.
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на шампуні з написом volume (обсяг), у вмісті яких знаходяться речовини, товщають волосся. Це або силікон, або кератини і протеїни. Шампунь з силіконом зробить ваше волосся об'ємними, але, на жаль, його дія короткостроково. Кератини і протеїни, крім додання вашої зачісці пишності, живлять і зміцнюють волосся. Більшого ефекту ви досягнете, якщо доповніть цей шампунь бальзамом-ополіскувачем або відповідним кондиціонером.
2
Гарного ефекту можна домогтися, використовуючи відвар з любістока. Ця рослина робить волосся пишними, шовковистим і блискучим. Відвар готується так: столову ложку подрібненого кореня залийте в термосі склянкою окропу і залиште на ніч. Потім охолодіть і втирайте масу в корені волосся, а решті рідиною змочіть волосся.
3
Після душу використовуйте мус для укладання волосся. При сушінні феном «наїжачує» волосся, щоб створити їм обсяг. З цією метою можна також застосувати гель сверхсильной фіксації.
4
Нанесіть на волосся спрей для обсягу, а потім розчешіть волосся в напрямку, протилежному їх зростанню, і закріпіть отриманий результат лаком слабкої фіксації.
5
Вид волосся багато в чому залежить від укладання. Якщо ви хочете, щоб ваша зачіска виглядала об'ємною, то, по-перше, сушіть волосся трохи теплим повітрям на відстані не менше 15 см від голови; по-друге, використовуйте фен-концентратор або дифузор і різні насадки-щітки, за допомогою яких можна сформувати зачіску.
6
Обсяг своєї зачісці ви зможете надати, якщо будете сушити волосся, нахиливши голову вниз, а потім за допомогою щипців накрутите кілька пасом із зовнішнього боку волосся і зробите начісування.
7
Рішення проблеми обсягу в чому залежить від правильної стрижки, особливо, якщо у вас тонке волосся. Довге волосся завжди виглядають ще тонше, і їх важко зробити пишними. Вам підійде стрижка середньої довжини з рваними контурами і чубчиком. Коротке волосся слід стригти «сходинками», щоб зачіска придбала багатошаровий вид.
8
Можете вдатися до такого відомого способу, як мелірування волосся. Особливо ефектно в цьому випадку використання декількох відтінків фарби.
9
Більше пишними виглядають волосся після будь-якого забарвлення, оскільки їх роговий шар під впливом фарби стає шорстким, і вони вже не так щільно прилягають один одному.
Зверніть увагу
Допомогти вам здатна також легка хімічна завивка.