Як завантажити останню вдалу конфігурацію.

Завантаження останньої вдалої конфігурації в операційній системі Microsoft Windows дозволяє відновити інформацію системного реєстру і параметри налаштувань драйверів. Щоб завантажити комп'ютер в даному режимі, користувачеві необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
При завантаженні операційної системи Windows з використанням останньої вдалої конфігурації ви повинні розуміти, що далеко не всі помилки системи можна виправити таким способом. Інформація відновлюється тільки в одному розділі системного реєстру (HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet).
2
Якщо ви внесли в реєстр невірні дані, може знадобитися повна переустановка операційної системи. Використовуйте режим останньої вдалої конфігурації в тих випадках, коли вам необхідно вирішити проблеми, пов'язані з некоректно працюючими новими драйверами для пристроїв. Якщо ж файли драйверів були пошкоджені або зовсім відсутні, даний режим завантаження не допоможе.
3
Якщо ваш комп'ютер вимкнений, увімкніть його звичайним способом. Якщо комп'ютер знаходиться в робочому стані, перезавантажте його. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і виберіть в меню команду «Вимкнення». Із запропонованих варіантів дій виберіть «Перезавантаження».
4
Коли ваша операційна система почне завантажуватися або коли з'являється повідомлення «Виберіть операційну систему для запуску», натисніть клавішу F8. В меню додаткових варіантів завантаження Windows виберіть пункт «Остання вдала конфігурація», використовуючи для пересування по меню стрілки на клавіатурі.
5
Натисніть [Enter] і дочекайтеся закінчення завантаження системи з останніми робочими настройками. Якщо ви використовуєте на своєму комп'ютері інші операційні системи, за допомогою стрілок на клавіатурі виберіть пункт «Microsoft Windows XP» і натисніть клавішу [Enter].
6
Виконуючи дії, описані вище, пам'ятайте, що після того, як буде використана можливість завантаження системи в режимі останньої вдалої конфігурації, всі зміни, які ви вносили в систему з моменту останнього завантаження, будуть втрачені.