Як знайти роботу, якщо тебе звільнили. Як влаштуватися на роботу якщо зі старою звільнили за статтею.

Після звільнення з'являються три проблеми. По-перше, запис у трудовій книжці, що перешкоджає влаштуванню на хорошу роботу . По-друге, незрозуміло, що говорити на співбесіді про колишнє місце роботи. По-третє, знижується самооцінка. Остання причина робить сильний тиск на стан духу і позбавляє віри в успіх.
Інструкція
1
Уявіть, що життя починається з чистого листа, і не має значення, що було на колишній роботі. Підняття самооцінки - першочергове завдання, від якої залежить успіх пошуків.
2
Вирішіть, що робити з трудовою книжкою, якщо в ній з'явилася небажана запис. Є два варіанти: по-перше, чесно розповісти майбутньому роботодавцю, що сталося - тоді з трудовою книжкою нічого не треба робити. По-друге, на честь початку нового життя порвати стару книжку і сказати на співбесіді, що трудової книжки немає, не заглиблюючись у нюанси.
3
Якщо на старій роботі залишилися заборгованості або погані відносини, приведіть все в порядок.
4
Підготуйте мова для співбесіди. У деяких компаніях не будуть досліджувати минулої роботу і задавати некомфортні питання, а за власною ініціативою не обов'язково розповідати всі таємниці життя. Але можуть зустрітися роботодавці, уважно вивчають останні роки трудової діяльності. Тоді краще відверто розповісти, що сталося і пояснити, що це було в минулому, але ви почали нове життя і більше такого не допустите. Вас можуть взяти на роботу за чесність і вміння визнавати помилки, тому що це рідкісні якості. Після цього кроку у вас має бути два варіанти розповіді про себе на співбесіді, відповідно до бажання роботодавця виникають у ваше життя.
5
Знайдіть відповідну вакансію. Ви провели хорошу підготовку і внутрішньо готові влаштовуватися на роботу , як інші люди. Шукайте кращі варіанти і не дбайте про те, чи візьмуть вас чи ні.
6
Складіть правильне резюме. Мета цього документа - добитися запрошення на співбесіду. Ставтеся до резюме як до важливого листа або комерційної пропозиції, яке відправляєте на розгляд. Тому резюме треба писати індивідуально для кожної організації і під кожну вакансію. Шаблонні варіанти, найімовірніше, не принесуть хороших результатів, якщо нема чим виділитися з числа інших претендентів. У правильному резюме написано те, що хоче бачити роботодавець, що шукає на ринку праці. Перед написанням резюме зробіть дзвінок в компанію, уточніть вимоги до вакансії і напишіть саме про це, тоді вас запросять. Але не пишіть неправди - просто грамотно розставте акценти.
Зверніть увагу
Є компанії, які публікують оголошення про вакансії, але нікого не беруть на роботу і навіть не запрошують на співбесіди. Вони збирають базу даних фахівців і можуть зв'язатися з людьми колись у майбутньому. Тому не чекайте віддачі від разового зусилля - продовжуйте пошуки роботи.