Як роздрукувати архів. Як роздрукувати меню.

Архів - це набір папок, файлів і інших даних, стиснутих і збережених у файлі. Найбільш відомі формати архівів - це .rar і .zip. Поки всі потрібні вам документи заархівовані, відправити їх на друк неможливо. Тому, перш ніж роздрукувати файли з архіву, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Розпакуйте свій архів. Для цього на вашому комп'ютері має бути встановлено додаток для роботи з файлами архівів. Як і було сказано вище, це повинен бути архіватор RAR, ZIP або аналогічний програмний продукт. Завантажте його з інтернету або встановіть з диска. Після того як додаток инсталлировано, разархивировать дані можна одним з декількох способів.
2
Підведіть курсор до обраному вами архіву і клікніть по його значку правою кнопкою миші. У випадаючому меню буде доступно кілька команд для роботи з архівом. Виберіть команду «Витягнути в поточну папку», якщо ви хочете, щоб файли з архіву були збережені в тій директорії, в якій ви зараз перебуваєте. Наприклад, якщо ваш архів знаходиться на «Робочому столі», всі файли, запаковані в ньому, будуть витягнуті на «Робочий стіл».
3
Виберіть команду «Витягнути в [назва архіву]», якщо ви хочете, щоб файли з архіву були розпаковані в окрему папку з ім'ям вашого архіву. Нова папка буде створена в тій директорії, в якій збережений сам архів. Цю команду зручно використовувати в тих випадках, коли файлів в архіві занадто багато.
4
Команда «Витягнути файли» дає можливість отримати всі файли з архіву в потрібну вам директорію. Клікніть по відповідному пункту лівою кнопкою миші, відкриється вікно «Шлях і параметри вилучення». На вкладці «Загальні» вкажіть шлях для збереження файлів, увівши його самостійно або вибравши потрібну папку з деревоподібного каталогу. Якщо необхідно, створіть окрему папку, присвоївши їй потрібне ім'я. Для цього натисніть на кнопку «Нова папка». Після того як вкажіть шлях, натисніть кнопку ОК.
5
Інший спосіб: відкрийте архів, якшо по ньому лівою кнопкою миші або за допомогою команди «Відкрити». Виберіть у верхньому рядку меню пункт «Команди» і клікніть по пункту «Витягнути в зазначену папку», або просто натисніть на значок-мініатюру «Витягнути». Вкажіть директорію, в яку будуть витягнуті файли. Якщо вам необхідно розархівувати тільки частина файлів, перед вибором команди виділіть їх. Якщо імена файлів знаходяться не в суміжних рядках, при виділенні потримайте Ctrl.
6
Після того як файли будуть вилучені з архіву, роздрукуйте їх звичайним способом. Відкрийте за допомогою потрібного програми, виберіть з пункту «Файл» в меню вгорі команду «Роздрукувати», або надішліть файл на друк, не відкриваючи його. Для цього клікніть по значку файлу правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Друк», натиснувши на неї лівою кнопкою миші.