Як зв'язати дитячий бере спицями. беретики для дітей спицями.

Берети бажано в'язати з товстої пряжі, щоб краще зберігалася форма готового виробу. В'язати потрібно строго за розмірами. Зразкова витрата пряжі складе 100-120 грамів. Денце берета в'яжуть, поступово зменшуючи петлі.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці.
Інструкція
1
Зніміть мірку з голови дитини. Наберіть на спиці необхідну кількість петель з розрахунку, що 10 сантиметрів в'язаного полотна складе 20 петель.
2
Починайте в'язання з обраного візерунка і в'яжіть прямим полотном 3-5 сантиметри для обхвату голови. Можна зробити відворот, щоб готовий виріб гріло вушка. Відворот можна в'язати як гумкою (якщо бере буде без обв'язування краю), так і панчішної в'язкою (якщо плануєте зробити обв'язку).
3
Приступайте до вив'язування денця берета: його радіус складе близько 6-8 сантиметрів. Для зменшення петель пров'язуйте їх по дві разом через рівний проміжок. У кожному особовому ряду зменшуйте до 8 петель.
4
Щоб денце берета було рівним, після вив'язування половини його висоти починайте збавляти петлі частіше (іншими словами кількість зменшенням петель збільшується).
5
Формуйте візерунок денця берета. Його можна провязивать панчішних візерунком, пайовою або поперечними смугами.
6
Для вив'язування денця панчішних візерунком розділіть всі набрані на спиці петлі на 8 секторів і в кожному особовому ряду пров'язуйте по дві петлі разом на кордоні цих секторів. Таким чином буде формуватися округлість форми і сам панчішний візерунок.
7
Для вив'язування пайової візерунка збавте спочатку петлі в виворітного смузі з розрахунку 8 петель в секторі, а потім переходите на гумку. Таким чином зменшіть всі петлі.
8
Денце берета, сформований поперечними смугами, в'яжіть зменшенням петель через лицьовій ряд по 16 петель в ряду.
9
Від початкового кількості набраних на спиці петель рівномірно збавте половину і три сантиметри пров'яжіть обраним візерунком. Потім ще раз рівномірно збавте половину залишилися на спицях і пров'яжіть залишилися петлі гумкою, чергуючи лицьові і виворітні петлі. Висота пров'язаний гумки повинна становити близько 2-3 сантиметрів.
10
Зменшивши всі петлі, що залишилися 8-10 петель закрийте за допомогою голки. Бере зшийте трикотажним швом.
11
Край готового берета обв'яжіть гачком в три-чотири ряди стовпчиками без накиду. Якщо бере вив'язувати з відворотом, то обв'язувати гачком не потрібно.
12
Намочіть готовий виріб і дайте йому висохнути, щоб воно дало усадку. Прикрасьте бере помпоном.
В'язання - дуже захоплююче і одночасно корисне заняття. Зв'язавши своїми руками якусь річ, ви можете втілити в ній свою фантазію і тонкий смак. Діти, у яких мами - рукодільниці, завжди модно і елегантно одягнені. Розглянемо, як легко і швидко можна пов'язати бере для дитини .
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - гачок або спиці
Інструкція
1
Для берета на дитини 3-4 років буде потрібно 100-150 г пряжі. Якщо ви хочете теплий беретик, візьміть напівшерстяну пряжу або мохер.
2
Крючком потрібної товщини (див. Упаковку пряжі) в'яжемо ланцюжок 4 повітряних петель і замикаємо її в кільце з'єднувальним напівстопчиком.
3
Далі в'яжемо основним узором - напівстовпчиками з накидом. Вони виходять вище звичайних стовпчиків без накиду, тому бере в'яжеться швидше і візерунок виглядає лучше.Полустолбік з накидом: робимо накид на гачок, потім вводимо гачок у петлю попереднього ряду, захоплюємо робочу нитку і протягуємо її одночасно через всі три петлі, що знаходяться на гачку.
4
В'яжемо бере по колу. Ланцюжок з 4-х петель - це 0-й ряд. Далі в'яжемо: 1 ряд - 8 напівстовпчиків з накидом (п/ст.с/н.); 2 ряд - збільшуємо удвічі кількість п/ст.с/н. = 16 петель; 3 ряд - робимо надбавки петель через 1 петлю, тобто з однієї петлі пров'язуємо 1 п/ст.с/н., А з другої - 2 п/ст.с/н., І т.д .; 4 ряд - робимо прибавки через 2 петлі: 2 петлі пров'язуємо п/ст.с/н., в третьому в'яжемо 2 п/ст.с/н. і т.д.
5
Таким чином, вийде бере з восьми клинів. Коли ви досягли потрібного вам розміру дна берета, приблизно 25 см, то потрібно в'язати три ряди п/ст.с/н. без додавання петель. Після цього починаємо збавляти петлі.
6
Кількість отриманих петель ділимо на 8 і зменшуємо через отримане кількість петель, пропускаючи одну петлю попереднього ряду. Зменшуємо до тих пір, поки бере не буде дитині за розміром. В якості обідка можна пров'язати кілька рядів стовпчиків без накиду або стовпчиків з накидом.
7
Зв'язати бере для дитини можна і спицями, принцип в'язання залишається тим же, тобто петлі додаються й зменшуються по одній і тій же схемі. Головне, щоб убавленія і додавання виконувалися строго між клинами берета, тоді виріб буде виглядати акуратно і красиво.