Як зробити статистичний IP динамічним.

Досить часто для прискорення процесу налаштування локальних мереж використовують динамічні IP-адреси. Це дозволяє комп'ютерам швидко отримувати адреси потрібного діапазону при підключенні до Серевер або мережевого устаткування.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Для відключення використання статичної IP-адреси необхідно змінити параметри роботи певного мережевого адаптера. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Мережа та інтернет». Відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Знайдіть у лівій частині меню пункт «Зміна параметрів адаптера» і відкрийте його.
2
Клацніть правою кнопкою миші по значку потрібної мережевої карти (локальної мережі). Виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IPv4». Натисніть кнопку «Властивості» і дочекайтеся відкриття нового меню. Клацніть по пункту «Отримувати IP-адресу автоматично». Якщо вам не потрібно самостійно вибирати сервер доступу до інтернету, то активуйте аналогічним чином пункт «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Натисніть кнопку ОК, щоб зберегти задані параметри.
3
Якщо ви працюєте з операційною системою Windows XP, то відкрийте меню «Пуск» і наведіть курсор на пункт «Мережеві підключення». У розгорнулося меню виберіть пункт «Показати всі підключення». Повторіть процедуру, описану в попередньому кроці. Виберіть протокол інтернету TCP/IP, тому в Windows XP немає підрозділу на v4 і v6.
4
Якщо ви використовуєте для створення мережі маршрутизатор або комутатор, то переконаєтеся в тому, що у даного мережевого обладнання включена функція DHCP. Саме вона відповідає за розподіл IP-адрес між комп'ютерами. Відкрийте web-інтерфейс маршрутизатора, ввівши його IP-адресу в браузер.
5
Перейдіть в меню WAN, встановіть навпроти функції галочку або задайте для нього параметр Enable. Збережіть налаштування і перезавантажте пристрій. Пам'ятайте про те, що використання динамічних адрес не завжди зручно. Вибрані комп'ютери будуть кожного разу отримувати нові адреси після перезавантаження, що може ускладнити доступ до загальних ресурсів.