Як створити png-файл.

Відмінність формату PNG від інших форматів для графіки полягає в тому, що прозорі або частково прозорі частини зображення при збереженні так і залишаються прозорими. При збереженні файлів в іншому форматі ця прозорість може бути втрачена. Щоб створити і, головне, зберегти PNG-файл, необхідно враховувати кілька моментів.
Інструкція
1
Багато чого залежить від того, в якому графічному редакторі ви працюєте. Найпростіші програми, типу стандартного редактора Paint, в принципі не підтримують прозорість. Більш функціональні програми Paint.net, CorelDraw, Adobe Photoshop (і подібні їм) дозволяють налаштовувати прозорість зображень і підтримують роботу з шарами.
2
Щоб налаштувати прозорість (часткову прозорість) зображення або який-небудь його частини, створюйте нові шари і використовуйте інструменти свого редактора для налаштування відображення шарів. Залежно від особливостей редактора, можливо, перед збереженням вам доведеться об'єднати всі верстви.
3
Щоб зберегти зображення в тому вигляді, в якому ви бачите його в редакторі, виберіть у верхньому рядку меню пункт «Файл» (File). З випадного меню виберіть команду "Зберегти як" (Save as). У діалоговому вікні вкажіть директорію для збереження файлу, в полі «Ім'я файлу» (File name) введіть ім'я, під яким ви хочете зберегти файл. В поле «Тип файлу» (Format) зі списку виберіть значення PNG (*. PNG) і натисніть на кнопку «Зберегти» (Save).
4
В тому випадку, якщо об'єднання шарів веде до втрати прозорості, або зберігайте зображення, об'єднуючи верстви, або встановіть для свого редактора інструмент, що дозволяє експортувати верстви в форматі .png" без втрати прозорості (наприклад, в Adobe Photoshop стандартними інструментами цього не домогтися, так як в списку форматів немає розширення .png").
5
Завантажте з мережі інтернет відповідний скрипт. Як фон встановіть прозорий шар, а основне зображення розмістіть на іншому шарі. Виберіть у верхньому рядку меню пункт «Файл», в розгорнулося меню - пункт «Сценарії» (Scripts) і команду «Експортувати шари в файли» (Export Layers to File).
6
У діалоговому вікні виберіть директорію для збереження шарів, встановіть маркер в поле навпроти напису Fast Mode (Do not remove hidden layers), в поле «Тип файлу» виберіть формат .png" і натисніть кнопку «Виконати» (Run ). Дана дія приведе до того, що у вас буде збережено два файли: один «порожній», в іншому перебуватиме зображення з вашими настройками прозорості.