Як створити веб дизайн.

Кожен творець сайтів, перш за все, вирішує найважливішу проблему, а саме: як повинен виглядати майбутній сайт? На це питання не так легко відповісти. В веб- дизайні потрібно вміло поєднувати безліч параметрів, від яких залежить увагу відвідувачів і їх задоволення від відвідування вашого сайту.
Інструкція
1
Використовуйте зрозумілий інтерфейс. Користувачі не люблять, коли для пошуку потрібної інформації на сайті потрібно витратити більше кількох хвилин. Як правило, користувачі переходять по перших посиланнях в пошуковій видачі. Якщо ж відвідувачу вашого сайту доведеться шукати навіть меню, то будьте впевнені, що він швидше закриє сторінку, ніж доробить розпочате.
2
Наповнення сторінки має бути інформативною. Яким би гарним не було оформлення сайту, користувач, насамперед, приходить до вас за інформацією, яка для нього важлива і цікава. Тому при вирішенні питання побудови сторінок ставте на перше місце розміщення контенту.
3
Не перевантажуйте оформлення квітами. Краще вміло підібрати два-три основних кольори, ніж використовувати всю палітру. Віддайте перевагу спокійним кольорам, виділивши при цьому найбільш важливі місця сайта більш яскравими тонами. Не бійтеся порожнього місця на сторінці - головне, щоб користувач міг легко знайти потрібну інформацію і прочитати її, не відволікаючись на сторонні подразники.
4
Ознайомтеся з оформленням схожих по темі сайтів. Швидше за все, ви знайдете всі варіанти найкращих дизайнів. Ви побачите поширені помилки при оформленні, а також почерпнете нові ідеї та спритні рішення. Не варто заново винаходити велосипед. Прочитайте кілька статей з порадами від досвідчених веб-розробників. У подібних статтях можна знайти найрізноманітнішу інформацію: де краще розміщувати форми пошуку, приклади невдалого оформлення і правила для початківця веб- дизайні ра. На даний момент часу розроблено велику кількість різних шаблонів. Знайдіть в інтернеті шаблони для свого движка і переробіть так, як вам хочеться.