Що таке імідж.

Зазвичай під іміджем розуміють зовнішній вигляд людини, образ, якому він намагається відповідати. Насправді поняття трохи ширше - це не просто одяг і аксесуари, але і поведінку, сприйняття навколишньої дійсності, звички і т.д.
Інструкція
1
Імідж можна створити один раз і дотримуватися його дуже довгий час, але таких консерваторів дуже мало. Найчастіше людина підбирає кілька типових образів і розвиває кожен з них під себе, враховуючи свої переваги та індивідуальні потреби. Зміна іміджу - хороший стимул для руху вперед, саме тому відбуваються метаморфози збігаються з переломними моментами в житті.
2
Можна виділити декілька складових іміджу: - оцінка власного образу самою людиною - те, що він думає про себе, як ставиться до своїх якостей, фізичних особливостей і т.д.; - Уявлення людини про те, яке враження він справляє на оточуючих людей - думки про те, що подумають люди, побачивши його в який-небудь одязі, з новою зачіскою і т.д.; - відгуки людей - компліменти, осуду, чутки і ставлення людини до них.
3
Якщо між трьома частинами внутрішньої структури іміджу є гармонійна взаємозв'язок, то людина швидко і легко знаходить свій стиль, визначає вигідні фасони і забарвлення. Але для тих людей, у кого ці три частини абсолютно різні, вироблення індивідуального іміджу не так вже проста. Пошук, змішання стилів, різноманітність теж є проявом іміджу, який в цьому випадку буде завжди різним.
4
Зовнішній імідж являє собою більш широке і практичне поняття - це ваш запах, одяг, фігура, манера розмовляти, хода, жести і т.д. Те, в якому стилі ви одягаєтеся, лише деталь, важлива, але не єдина. Ви можете міняти стилі, носити різні речі в різних обставинах, але ваш загальний імідж залишиться колишнім, якщо ви не будете працювати над іншими складовими. Особисті характеристики тісно пов'язані з оточуючими вас предметами - ваше житло, машина, сім'я, друзі, улюблені місця і т.д.
5
Імідж дуже стійкий, тому змінити всі свої переваги разом не вийде. Оптимальний спосіб відрізняється дивно гармонійною комбінацією внутрішнього відчуття приналежності, зовнішнього вигляду, думки оточуючих. Домогтися такого єднання буває нелегко - тим, кому протягом життя доводиться часто змінювати місця і шукати себе, доводиться постійно боротися з дисгармонією. Але постійна робота над собою, вміння прислухатися до бажань і використовувати позитивний досвід інших людей можуть допомогти у набутті цілісного образу.