Що таке ip адресу.

IP- адресу являє собою унікальний адресу мережевого обладнання. Він призначений для ідентифікації персональних комп'ютерів, хабів, світчів або маршрутизаторів всередині мережі.
Інструкція
1
IP- адресу складається з двох частин. Перша частина - номер мережі, який може бути обраний адміністратором довільно, або відповідно до рекомендації спеціального підрозділу Internet (Network Information Center, NIC). Друга частина IP- адресу а - номер вузла, який встановлюється незалежно від адресу а вузла мережі.Ви адресу являє собою чотирьох байтовую посилку виду 192.168. 1.200. Кожне число даної групи є значенням одного з байтів, записане в десятковій формі. Можна сказати, що IP- адресу характеризує не окремий комп'ютер або хаб, а одне приєднання даної локальної або глобальної мережі.
2
Все IP- адресу а можна розділити на кілька классов.Класс АСЕТ цього типу мають номери в діапазоні від 1 до 126, а 127 номер зарезервований для організації зворотного зв'язку при тестуванні роботи програмного забезпечення вузла без реальної відправки пакета по мережі. Цей адресу має назву loopback. Номер адресу а мережі займає один байт, інші три призначені для номерів вузла і мережі.
3
Клас BДіапазон номерів таких мереж лежить в межах 128-191. Під адресу ву частину мережі і вузла відведено по 2 байта.Класс ССеті даного класу призначені для використання не більше 28 вузлів. Діапазон адресу ации лежить в межах номерів 192-223. Адресна частина становить 3 байта, а адресу вузла - один.
4
Клас DДанний клас позначає особливий, груповий адресу - multicast, адресу якого не ділиться на поля номера мережі і вузла. В даному випадку вузли автоматично ідентифікують до якої групи вони відносяться. Пакети інформації, що пересилаються по мережі, отримують відразу всі вузли даного типу. Діапазон номерів - 224? 239.
5
Клас ЕВ зараз цей тип не використовується, він є зарезервованим для майбутнього прімененія.Подробная інформація про класи IP- адресу ов наведена на малюнку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P6UzjKF_V00