Як обтягнути салон авто.

Салон навіть самого старого автомобіля може заграти новими фарбами, якщо обтягнути його заново. Досить практичним і елегантним матеріалом для перетяжки салону є шкіра, за допомогою якої можна змінити вигляд не тільки заднього дивана та крісел, а й усього салону машини цілком.
Інструкція
1
Почніть роботу з панелей салону автомобіля. Розрахуйте і прикладіть певну кількість шкіряного матеріалу до приладової панелі і торпеді. Зверніть увагу, що шкіру перед приміркою необхідно замочити в теплій, але не гарячій воді на строк не більше 2-3 годин.
2
Разом з помічником почніть попередню примірку матеріалу. Свідченням того, що шкіра правильно «села» на елемент салону, є відсутність складок та інших дефектів. Поки ваш помічник розгладжує поверхню, добиваючись однорідної щільності матеріалу, скористайтеся феном, щоб просушити шкіру. Потім зніміть її з деталей салону і дайте просохнути. Треба відзначити, що навіть штучна шкіра непогано «пам'ятає» форму.
3
Клеєм змастіть поверхні і внутрішню частину шкіряної обробки. Разом з помічником починайте обтягувати тверді елементи салону автомобіля. Шкіру потрібно розтягнути, тому необхідно знову попрацювати феном, нагріваючи матеріал і полегшуючи, таким чином, роботу з його натяжці.
4
приклеївши шкіру в декілька прийомів, залиште її висихати. Простежте, щоб не було перекосу або щербинок на поверхні вже висохлого матеріалу. На салон автомобіля не повинні падати прямі сонячні промені. Контрастні температури в процесі обтягування салону шкірою взагалі вкрай небажані.
5
Підготуйте до перетяжки передні сидіння і задній диван машини. Якщо ні заздалегідь зробленої викрійки, візьміть папір і сантиметр. Знявши старі чохли, виміряйте і обведіть сидіння так, щоб використовувати отриманий креслення як викрійку.
6
Після основної викрійки займіться деталями, вирізаючи їх із шкіри точно за розміром сидінь. Якщо є можливість або бажання надати особливий індивідуальний вид чохлам сидінь, краще зайнятися цим в найостаннішу чергу, після того, як всі елементи салону автомобіля будуть вже готові.