Як визначити свій колірний тип.

Щоб правильно підібрати відтінки макіяжу або гаму гардеробу, необхідно знати свій колірний тип , який визначається за кольором шкіри, волосся, очей. Зазвичай виділяють чотири тип а зовнішності - «весна», «літо», «осінь», «зима».
Інструкція
1
Встаньте перед дзеркалом при природному денному освітленні. Зніміть з особи макіяж, фарбоване волосся закрийте хусткою нейтрального кольору. Шию і плечі залиште відкритими.
2
Визначте колір своєї шкіри. Знайдіть на тілі ділянку без засмаги, наприклад, внутрішню сторону зап'ястя, і порівняйте його з чистим аркушем білого паперу.
3
Віднесіть себе до тип у «весна», якщо ваша шкіра світло-бежева або бронзова, з легким золотавим відтінком, зі світлими веснянками і у вас на обличчі присутня рожево-персиковий рум'янець. Жінки тип а «літо» мають рожеве, прозору, холодну з блакитним відтінком шкіру. Веснянок у них зовсім небагато і вони попелястого відтінку. Рум'янець на щоках зазвичай холодно-рожевий. До осіннього тип у відносяться дівчата з шкірою кольору слонової кістки, або блідо-золотистою, з веснянками від темно-золотого до золотисто-коричневого кольору. При цьому шкіра обличчя у них зазвичай швидко червоніє, але рум'янець на щоках практично відсутній. Світла бліда, або смаглява шкіра належить представницям зовнішності «зима». У них немає веснянок, а рум'янець світло-рожевий.
4
Подивіться на колір очей і губ. Бірюзові, зеленувато-янтарні, блакитні очі без темної райдужки і яскраво рожеві губи вказують на тип зовнішності «весна». Для літнього тип а характерні блідо-рожеві губи і неяскраві з сірим відтінком очі. У представниць осіннього колірного тип а райдужка з золотистими вкрапленнями і яскраво-червоні губи. Ясні очі насиченого кольору і губи холодно-рожевих відтінків у жінок тип а «зима».
5
Зверніть увагу на натуральний колір вашого волосся, брів і вій. Світло-русяве, солом'яні, каштанові, золотисте волосся і світлі брови у представниць весняного тип а. У жінок літнього тип а волосся від світло-попелястого до темно-коричневого кольору з сріблястим відтінком. Золоті волосся, мідного, рідше попелясто-русявого відтінку і густі брови вказують на осінній тип . Жінки кольорово тип а «зима» чорняві з чорними віями і бровами.