Як відповідати на питання про вік.

Слова з відомої пісні: «Мої роки - моє багатство». Але не для всіх стан справ йде саме так. Одні пишаються своїм віком , інші ненавидять демонструвати таке «багатство» оточуючим. І в усі часи залишається актуальною тема: як відповідати на питання про вік? Різні життєві ситуації припускають різні відповіді на це питання.
Інструкція
1
За певних обставин і певної групи людей вам, звичайно ж, доведеться відповідати чесно. Поліцейські, медичні працівники, рятувальники, державні службовці можуть по-людськи зрозуміти ваше кокетство або небажання поширюватися про прожиті роки, але така інформація їм потрібна не для флірту з вами, а для виконання своїх прямих посадових обов'язків або навіть для порятунку вашого життя.
2
У тих ситуаціях, коли від вашої відповіді залежить ваша власна безпека чи безпека близьких вам людей, можна і збрехати. Приміром, якщо виникла загроза згвалтування, краще сказати, що ви ще не досягли повнолітнього віку (звичайно ж, якщо ваша зовнішність це дозволяє), - певну групу зловмисників це зупинить.
3
В тих же випадках, коли вашому житті або здоров'ю нічого не загрожує, про те, як відповідати на питання про вік, вирішувати тільки вам. Даючи не зовсім чесну відповідь людині, думка якого вам небайдуже, пам'ятайте про те, що все таємне колись стає явним. Якщо людина пізніше дізнається реальну кількість прожитих вами років, можливо, вам доведеться розплачуватися за обман.
4
Ухилення від прямої відповіді однією групою людей може бути сприйнято цілком спокійно: «Не хоче людина відповідати - його право». В іншої групи людей це може викликати роздратування. Реагувати так на ваше кокетство або ухильні відповіді - вже їх право. Враховуйте характер людини, з якою спілкуєтеся, щоб уникнути зайвих негативних емоцій.
5
В тому випадку, якщо ви шикарно виглядаєте для свого віку, відрізняєтеся розумом і багатим життєвим досвідом, навіщо вам приховувати кількість років? Всі люди дорослішають, старіють і вмирають. Винятків не буває. Якщо вашому обранцю небайдужий ваш вік, значить, він не та людина, яка вам потрібен. Знайдеться інша - той, хто буде цінувати кожен рік, прожитий вами на цій землі.
Часто хочеться дізнатися вік людини, з яким ви спілкуєтеся в реальній або у віртуальному житті. Причини можуть бути різними, хоча б просто через інтерес. А як можна дізнатися, скільки років вашому опоненту, хоча б приблизно?
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в інтернет, калькулятор для спрощення розрахунків.
Інструкція
1
Запитайте у вашого друга, скільки йому років. Звичайно, якщо людина не захоче, він може і не говорити вам свій вік, може навіть відповісти в досить грубій формі. Крім того, ваш друг може сказати неправду.
2
Подивіться паспорт цікавить вас людини. Побачивши дату народження, можна легко обчислити вік. З поточного року віднімається рік народження, при цьому якщо дня народження в даному році ще не було, віднімається ще один рік. Візьміть до уваги, що паспорт вам можуть і не показати в зв'язку з тим, що останнім часом випадками шахрайства.
3
Скористайтеся соціальними мережами. Знайдіть цікавить людини там і на його сторінці ви можете знайти дату народження. Однак не всі користувачі вказують правильний рік народження, а багато хто й зовсім його приховують.
4
Перегляньте повідомлення, адресовані даному користувачеві, опубліковані у відкритому доступі, наприклад, на стіні. Ви зможете побачити поздоровлення, наприклад, з двадцятип'ятиріччям. Тоді треба лише подивитися дату появи написи і додати минув з того моменту час. Тобто якщо повідомлення «з двадцятип'ятиріччям» відправлено 4 лютого 2010 року, то 4 лютого 2011 людині виповниться вже 26 років.
5
Задайте навідні запитання. Наприклад, «в якому році ви закінчили школу?». Як правило, людина закінчує школу в 17 років. Відповідно, за наявними даними можна обчислити, скільки років вашому другу зараз.
6
Дізнайтеся знак зодіаку вашого друга. Мається на увазі китайський гороскоп. Таким чином, якщо людина скаже вам, що він народився в рік бика, потрібно просто подивитися, коли він був. Це 2009 рік, 1997, 1985, 1973 і так далі. Вам залишиться лише визначити, до якого віку більше підходить ваш знайомий.
7
Запитайте у спільних знайомих. Можливо, ваші друзі ближче знайомі з цікавлять вас людиною - тоді вони зможуть розкрити таємницю його віку.