Як відкрити пункт прийому кольорових металів. відкрити пункт прийому металобрухту.

Відкриття пункту прийому кольорових металів - справа досить прибуткова. Криза даного сегмента ринку практично не торкнувся, тому ситуація в ньому набагато стабільніше, ніж, наприклад, на ринку чорних металів .
Інструкція
1
Якщо ви вирішили відкрити пункт з прийому кольорових металів , то врахуйте, що даний вид бізнесу в нашій країні не реєструється, а значить, можна назвати його нелегальним. Хоча більшість зайнятих в даній справі відносяться до нього як до цілком легальному виду діяльності. Безсумнівним достоїнством бізнесу, пов'язаним із прийомом кольорових металів є відсутність сезонності та застою. Гроші людям потрібні завжди, тому вони понесуть вам метал в будь-який час року.
2
Відкривати пункт прийому кольорового металобрухту краще у великому місті. Але буває, що і в невеликих населених пункту х брухту здають не менше. До того ж відкриття пункту прийому в маленькому місті дозволить вам приймати лом за нижчою ціною, а значить, більше заробити. Вигідно відкривати пункт прийому кольорового брухту в населеному пункті, де є морський або річковий порт. Тут часто відкриваються оптові пункти, оскільки метал возиться машинами.
3
Що стосується персоналу, то вам доведеться найняти мінімум дві людини. Один з них буде приймати металобрухт у ваг, а другий - займатися розбиранням складних конструкцій. Заробітна плата кожного працівника може становити близько 100 доларів на тиждень. Проте варто відзначити, що це тільки офіційна частина доходу. Іншу частку працівники з легкістю отримають на Нєдовєсов. Незважаючи на складність і необхідність роботи вночі, а саме в цей час доби здається більша частина металу, персонал знаходиться дуже швидко. Адже при хорошому розкладі приймальники можуть отримувати до 300 доларів на тиждень.
4
Для прийому кольорового брухту вам знадобляться стрілочні ваги з гирями. Вони обійдуться вам приблизно в 300 доларів. В цілях економії можна придбати ваги, які були в експлуатації. Площа орендованого вами приміщення повинна становити не менше 20 кв. метрів, щоб ви могли розмістити металобрухт. Подумайте про те, куди б здаватиме прийнятий лом і за якою ціною. Адже від цього безпосередньо залежатиме ваша прибуток.
Бізнес на прийомі металобрухту - це незвичайний вид бізнесу, щоб заробити на ньому, необхідно самому виплачувати гроші своїм клієнтам. Цей бізнес є гарєєвим, т.к. гроші населенню потрібні завжди.
Інструкція
1
Найбільш вигідним місцем для розташування пункту прийому металу є приватний сектор, т.к. в особистому господарстві метал завжди в надлишку. Це не обов'язково район великого міста, в малих містах, як правило, клієнтів буває не менше. Центр крупного міста також є вдалим місцем розташування для подібного пункту . Орендована площа повинна бути не менше 20 м ?, щоб можна було розміщувати прийнятий метал.
2
Ще більш вигідний варіант - це розташування пункту в районі морських або річкових портів. Тут найчастіше відкриваються оптові пункти, т.к. металобрухт в такі місця возиться машинами.
3
Обов'язково потрібно подумати про місце оптового збуту прийнятого у населення металу .
4
Перед відкриттям пункту прийому потрібно придбати ваги. Якщо ви збираєтеся приймати тільки чорний метал, то вам знадобляться ваги тонники, для прийому кольорового металу необхідно придбати стрілочні ваги з гирями.
5
Штат пункту прийому металу зазвичай налічує лише дві особи - безпосередній приймальник металу і сортувальник, який може займатися розбором складних установок, наприклад двигуна. Цей агрегат, як правило, містить у своєму складі певну кількість кольорового металу . Незважаючи на складність роботи (а працювати часто доводиться в нічну зміну), персонал зазвичай знаходиться дуже швидко, т.к. при хорошому розкладі зарплата у приймальника може досягати $ 300 в тиждень.
6
Початкові витрати на відкриття цього бізнесу можуть скласти близько $ 2000. Річна виручка може досягати $ 20000, тому всі витрати можуть окупитися вже через кілька місяців.
Зверніть увагу
Часто даний вид бізнесу є нелегальним і не реєструється відповідним чином, саме тому можна зустріти пункти, приймаючі метал в основному в нічний час доби.