Як відправити музичний файл.

Якщо у вас виникло бажання поділитися з друзями сподобалася музикою, ви можете це зробити, не відходячи від свого комп'ютера. Все, що вам потрібно - це вкласти файл в повідомлення електронної пошти або завантажити його на файл ообменний ресурс. Можна переслати музику через одну із соціальних мереж, прикріпивши запис до особової повідомленням.
Вам знадобиться
  • - поштовий клієнт;
  • - браузер;
  • - музичний файл.
Інструкція
1
Для відправки музичного файл а електронною поштою виберіть опцію «Повідомлення» в групі «Створити» меню «Файл» поштового клієнта. У вікні нового повідомлення заповніть поле «Кому», написавши адресу електронної пошти одержувача.
2
Вкладіть в повідомлення записи, якими хочете поділитися. Для цього скористайтеся опцією «Файл» з меню «Вставка». Виберіть файл для відправки і натисніть на кнопку «Вставити». Назва файл а має з'явитися в полі «Вкласти».
3
Клацніть по кнопці «Відправити» щоб переслати повідомлення.
4
Якщо ви хочете відправити запис комусь зі списку друзів у соціальній мережі, прикріпіть файл до особистого повідомленням. Для створення повідомлення перейдіть до списку друзів і виберіть одержувача. Можна використовувати опцію відправки особистого повідомлення, перейшовши на сторінку користувача, якому ви відправляєте музику.
5
Оберіть файл для прикріплення до повідомлення. У мережі «ВКонтакте» є можливість вибрати один з треків, завантажених в соціальну мережу. Для цього зі списку, що з'являється після натискання на кнопку «Прикріпити», виберіть пункт «Аудіозапис». Виберіть для відправки один зі своїх треків або відшукайте відповідну запис, ввівши назву в полі «Пошук».
6
Для прикріплення музики до особистого повідомленням мережі «Мій Світ» натисніть на кнопку «Файли», виберіть файл на диску свого комп'ютера і завантажте його. Те ж саме буде потрібно проробити для прикріплення музики до повідомлення в мережі Facebook. Для вибору файл а натисніть на значок у вигляді скріпки.
7
Надішліть приватне повідомлення, натиснувши кнопку «Відправити».
8
Музичний файл великого розміру можна переслати через файл ообменний ресурс. Для того щоб це зробити, відкрийте в браузері сторінку одного з таких сервісів, наприклад, http://www.sendspace.com або http://www.filedropper.com.
9
Відкрийте діалогове вікно завантаження, якшо по кнопці «Вибрати файл », «Завантажити файл » або Select file і виберіть файл на своєму комп'ютері. Клацніть по кнопці «Завантажити» і дочекайтеся закінчення цього процесу.
10
Як тільки файл завантажиться, у вікні браузера з'явиться посилання для скачування, яку ви можете скопіювати і вставити в повідомлення електронної пошти або чату.