Як перевести квадратні метри в кубометри. Скільки в кубічному метрі квадратних метрів.

При вирішенні фізичних задач часто доводиться переводити фізичні величини з одних одиниць виміру в інші. Як правило, це схожі, так звані частинні та кратні одиниці, що відрізняються лише множником. Наприклад, грами і кілограми, метри і кілометри. Однак на практиці іноді потрібно конвертувати досить-таки несхожі одиниці виміру, такі, наприклад, як літри та кілограми або квадратні і кубічні метри.
Інструкція
1
Щоб перевести квадратні метри в кубометри, необхідно знати товщину або висоту тих предметів або площ, для яких виробляється конвертація. Як правило, подібний переклад виробляється для деяких будівельних матеріалів, приміщень та ємностей. При цьому кубометри використовуються для вимірювання або обчислення обсягу, квадратні метри - для представлення площі.
2
Для перекладу квадратних метрів в кубічні помножте площу основи на висоту (товщину, глибину), виміряну в метрах. Якщо товщина матеріалу (предмета) виміряна в інших одиницях виміру (міліметрах, сантиметрах, дециметрах), то спочатку переведіть її в метри.
3
Прімер.На стройке вимагається застелити 500 квадратних метрів підлог дошками товщиною 2 сантиметри. Вопрос.Сколько кубометрів дощок для цього буде потрібно? Решеніе.1. Переведіть товщину дощок в метри: 2 (см)/100 = 0,02 (м) .2. Помножте площа дощок на їх товщину: 500 (м?) * 0,02 (м) = 10 (м?). Ответ.Об'ем дощок складе 10 м?.
4
Прімер.Площадь басейну становить 1000 квадратних метрів, а його глибина - 2 метра.Вопрос.Сколько кубометрів води буде потрібно для повного заповнення басейну? Решеніе.Умножьте площа басейну на його глибину: 1000 (м?) * 2 (м ) = 2000 (м?). Ответ.Для заповнення басейну буде потрібно два кубометра води.
5
Щоб правильно перевести висоту (товщину, глибину) в метри, скористайтеся наступними співвідношеннями: якщо висота задана в кілометрах (км), помножте її на 1000; якщо в дециметрах (дм) - розділіть на 10; якщо в сантиметрах ( см) - розділіть на 100; якщо в міліметрах (мм) - розділіть на 1000; якщо в мікронах (мкм) - розділіть на 1000000.
6
Якщо висота (товщина, глибина) задана в змішаних одиницях виміру, запишіть це число у вигляді десяткового дробі.Прімер.Рост людини при вимірі склав 1 метр 88 сантіметров.Вопрос.Сколько зріст людини становить в метрах? Решеніе.Так як сантиметр - це сота частина метра, то 1 м 88 см можна записати як 1 м + 0,88 м, що дорівнює: 1,88 м.Ответ.Рост людини - 1,88 метра.