Як впоратися з нервовим зривом.

Нервовий зрив провокують стреси, оточуючі будь-якої людини. Причини їх можуть бути численними, починаючи від проблем на роботі і закінчуючи негараздами в особистому житті. Не менш різноманітні і наслідки, які можуть маскуватися під захворювання, що здаються абсолютно не взаємопов'язаними зі стресами. Щоб допомогти своєму здоров'ю, необхідно знати, як не допустити настання нервового зриву і подолати його наслідки.
Інструкція
1
Після нервового зриву людина відчуває масу емоцій, які можуть проявлятися індивідуально. У одних це апатія і байдужість до всього, у інших - лють і сказ. В першу чергу постарайтеся переконати себе в тому, що психічно врівноважений стан залежить від внутрішнього настрою конкретної людини. Тому який би безнадійної не видалася ситуація сьогодні, потрібно знайти в собі сили жити далі. З часом сталося вже не викликатиме настільки гострих емоцій.
2
Найкраще впоратися з нервовим зривом допомагає активна діяльність. Неважливо, чи буде це прополка грядок на городі, генеральне прибирання в квартирі або ж похід в тренажерний зал. Тут можна вибирати залежно від особистих уподобань.
3
Змініть своє харчове меню, додавши в нього шоколад. Доведено, що він містить речовини, що сприяють поліпшенню настрою. А от від вживання алкоголю краще відмовитися. Спроба піти від проблем подібним способом тягне до збільшення агресії.
4
Існують природні засоби, що допомагають впоратися з нервовим стресом. Найвідоміше рослина - це валеріана, корінь якої можна заварювати в сухому вигляді, або приймати спиртову настоянку. Остання діє більш ефективно, якщо змішати валеріану в рівних частках з настойкою пустирника. Приймати засіб потрібно двічі на день по чайній ложці.
5
Найкращий лікар в даній ситуації - це час. Але якщо проходять дні, а стан не поліпшується, зверніться до психолога, так як нервові зриви можуть провокувати розвиток психічних захворювань. Фахівець може порекомендувати і медикаментозні способи вирішення проблеми.
Корисна порада
Набагато простіше запобігти нервовий зрив, ніж переживати його наслідки. Для цього необхідно навчитися контролювати свої емоції і приймати життя такою, яка вона є в тих випадках, коли змінити що-небудь неможливо.