Як підсилити бездротової сигнал.

Основною проблемою практично будь-якого пристрою, що забезпечує бездротовий зв'язок, є слабкий сигнал . Напевно, ви стикалися з тим, що Wi-Fi-передавач не покривають всю територію, яку потрібно забезпечити зв'язком. До цієї ж категорії можна віднести проблеми з 3G і WiMAX. З даною проблемою ви зможете впоратися навіть самостійно. Досить посилити сигнал бездротового зв'язку.
Інструкція
1
Як посилити Wi-Fi- сигнал 1. Скоротіть кількість стін і перекриттів між джерелом сигнал а і пристроєм-приймачем. Для цього у великій організації встановіть Wi-Fi-передавач в коридорі між кабінетамі.2. Встановіть пристрій-джерело так, щоб кут поширення сигнал а щодо перепони дорівнював 90 градусам.3. Усуньте всі джерела радіоперешкод, як системний про комп'ютера, монітор, піч СВЧ) .4. Замініть антену в джерелі Wi-Fi- сигнал а на більш потужну. Для цього достатньо викрутити стару антену і вставити в її гніздо ту, що забезпечить належний рівень сигнал .5. Припаяйте до місця для кріплення антени на платі провід. Інший кінець прикрутіть до решетке- «сушарці» звичайної антени з підсилювачем. Кабель для проводу повинен мати опір 50 Ом.
2
Як посилити сигнал YotaІсползуйте більш потужну WiMAX-антену. Це має значно посилити рівень сигнал а. Вибір антен на сьогоднішній день великий. Наприклад, можна використовувати спеціальну параболічну антену 30 dbi. Параболічна антена дозволить приймати і зраджувати сигнал в будь-якій площині щодо горізонта.Усіленіе сигнал а Yota необхідно, якщо швидкість з'єднання вас н влаштовує, якщо ви знаходитесь на значній відстані від джерела сигнал а, наприклад, на дачі, якщо ваш роутер не може встановити соедіненіе.Кроме того, як і у випадку з Wi-Fi-роутером, спробуйте самостійно впаяти нову антену, включаючи навіть супутникову.
3
Як посилити 3G- сигнал Щоб підсилити 3G- сигнал самостійно, вам необхідно мати в наявності: а) зовнішню антену, наприклад, супутникову або телевізійну; б) внутрішню антену невеликого розміру (вона стане переходником для 3G модему); в) коаксіальний кабель опором 50 Ом.Действія елементарні: 1. Встановіть зовнішню антену за вікном дома.2. Підключіть кабель до зовнішньої антени, а також до внутрішньої антенне.3. Прикріпіть 3G-модем внутрішньої антени будь-яким доступним способом.Кроме того, посилити сигнал 3G-модема можна, винісши його, наприклад, на вікно за допомогою довгого USB-кабелю.