Як включити wi-fi в Iphone.

Процедура включення Wi-Fi в iPhone не має на увазі спеціальної підготовки користувача або використання додаткового програмного забезпечення. Так як же включити Wi-Fi на iPhone?
Інструкція
1
Натисніть іконку «Налаштування» на головній сторінці мобільного пристрою (зображення шестерінки) і перейдіть в пункт Wi-Fi для виконання операції включення бездротового з'єднання.
2
Переключите вимикач в положення «Включено» (синій колір слайдера) і дочекайтеся визначення доступних мереж.
3
Вкажіть необхідну мережу і введіть значення пароля мережі в діалоговому вікні (дана операція виконується тільки при першому підключенні і надалі не потрібно).
4
Натисніть кнопку Join для підтвердження виконання команди і натисніть синю стрілку поруч з ім'ям обраної мережі для налаштування параметрів підключення вручну (зазвичай необхідності в зміні автоматичних налаштувань не потрібно).
5
Вкажіть бажані дані і викличте головне меню операційної системи Windows на комп'ютері натисканням кнопки «Пуск» для налаштування бездротового з'єднання комп'ютер-комп'ютер (при необхідності).
6
Перейдіть в пункт «Панель управління» і виберіть пункт «Мережеві настройки».
7
Викличте контекстне меню елемента «Бездротові з'єднання» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
8
Перейдіть на вкладку «Бездротові мережі» і застосуєте прапорець на полі «Використовувати Windows для настройки мережі».
9
Натисніть кнопку «Додати» і визначте значення мережевого імені (SSID) у діалоговому вікні властивостей.
10
Застосуйте прапорець на полі «Це пряме з'єднання комп'ютер-комп'ютер» і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
11
Натисніть кнопку «Продовжити» для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
12
Поверніться в меню «Мережеві настройки» і викличте контекстне меню елемента «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші.
13
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна властивостей і застосуєте прапорець на полі «Загальний доступ до підключення до Інтернету».
14
Перейдіть в пункт «Параметри» і застосуєте прапорці на полях «Безпечний веб-сервер», «Веб-сервер», «Поштовий сервер Інтернету», «Протокол Internet Mail Access Protocol, версія 4» і «Протокол Post- Office, версія 3 ».
15
Натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK.