Як витягнути барабан з пральної машини. Як витягнути з барабана.

В тому випадку, якщо виникла необхідність витягти барабан з пральної машини, швидше за все, доведеться розібрати її практично повністю. Справа ця копітка, а тому доцільніше викликати фахівця.
Вам знадобиться
  • одна з хрестоподібних викруток;
  • плоска викрутка;
  • гайковий ключ на 19;
  • гайковий ключ на 8/9;
  • кліщі для самозатягуються хомутів, кусачки;
  • прості кусачки;
  • плоскогубці;
  • відігнуті довгі плоскогубці.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зайнятися даною процедурою самостійно, не вдаючись до послуг майстрів-професіоналів, вам необхідно дотримуватися наступного алгоритму дій. Спочатку зніміть верхню панель пральної машини за допомогою однієї з хрестоподібних викруток. Потім відкрутите гвинти, які з'єднують панель з кожухом. Підніміть лівою рукою задню частину панелі, посуньте її правою рукою спереду машини в напрямку назад.
2
Однією рукою підніміть задню частину панелі, після чого посуньте верхню панель за допомогою другої руки по напрямку до задньої стінки до того, як вона буде відчеплений.
3
Знімайте панель управління пральною машиною. Для цього витягніть розподільник миючих засобів, відгвинтите хрестоподібної викруткою ящик розподільника, міцно притримавши панель управління однією рукою, іншою рукою посуньте її назовні на кут приблизно 90 градусів до відчеплення панелі. У цьому положенні поверніть панель паралельно бічній стінці пральної машини на кут 180 градусів. За допомогою сервісного гачка фіксуйте панель управління на бічній стінці машини.
4
Приступайте до демонтажу сервісної панелі. Викруткою відкрутіть два гвинти, що з'єднують її з бічними стінками пральної машини. Дерев'яним або пластиковим ломиком знизу відчепите панель. Відкрийте люк пральної машини і зніміть хомутик манжети з його дверцята, після цього зніміть саму манжету.
5
Зніміть центральну панель пральної машини. Відкрутіть чотири гвинти, що кріплять її до бічних стінок машини. Зніміть центральну панель і від'єднайте роз'єм блокування люка, потім - зливні шланги на баку, передній противагу.
6
Відкрутіть гвинти і розділіть бак на дві половинки. Відкрутивши два гвинти, посуньте кожух машини і зніміть клиновидний ремінь зі шківа.
7
Відкрутіть фіксуючу гайку і зніміть шків, потім витягніть барабан пральної машини. Всі операції необхідно проробити з граничною акуратністю.