Як знайти адвоката. Як знайти клієнтів для адвоката.

У житті практично кожної людини траплялася ситуація, коли була потрібна допомога адвоката - професіонала з представлення інтересів в суді. Вибирати адвоката необхідно ретельно, адже рішення суду найчастіше залежить від того, наскільки добре адвокат виконує свої функції.
Інструкція
1
Робота адвокатів ділиться на два напрямки - кримінальне та цивільне право. Тому слід звертатися до вузько-профільним фахівцям, адже саме вони володіють поглибленими знаннями, які дозволять розібратися в нюансах конкретного справи.
2
Досвід роботи адвоката за фахом, безсумнівно, говорить і про його компетентність, і про накопичені практичних знаннях. Чим більше досвіду у адвоката - тим краще.
3
Однак знайти адвоката з відмінними знаннями та вміннями можна і серед молодих обдарованих фахівців. Їх перевага в тому, що справу вони ведуть з особливою педантичністю, і це обумовлено тим, що вони не розраховують на свій досвід і авторитет, набутий у попередніх справах.
4
Касаемо вартості послуг адвоката, то варто мати на увазі, що робота хорошого адвоката має високу ціну.
5
Багато людей побоюються вдаватися до послуг адвоката, бо вважають, що адвокат може розголосити подробиці їхнього сімейного життя або професійної діяльності. Але варто розуміти, жоден поважаючий себе і клієнта адвокат не буде плямувати свою репутацію і порушувати «Правила професійної етики адвоката». Якщо ви сумніваєтеся у порядності адвоката, то від його послуг краще відмовитися відразу.
6
Звичайно, найкраще мати в розпорядженні сімейного адвоката і користуватися його послугами постійно. Це дасть вам можливість уникнути багатьох проблем. При необхідності ви відразу ж можете скористатися послугами свого адвоката, а не шукати фахівця. А так же довгострокове співробітництво знімає питання з приводу довіри клієнта адвокату.
7
Якщо сімейного адвоката у вас немає, то знайти адвоката можна вдавшись до допомоги та рекомендаціям друзів або знайомих. Відгуки та досягнуті адвокатом результати по справах ваших знайомих теж служать непоганий характеристикою.