Як продавати вікна по телефону.

Перший контакт клієнта і виробника вікон відбувається по телефону . Відбудеться угода чи ні, залежить від професіоналізму менеджера з продажу. Продати вікна по телефону означає грамотно провести діалог з клієнтом.
Інструкція
1
Перш ніж почати розмову з клієнтом, сформулюйте кінцеву мету. Для цього поставте себе на місце співрозмовника і подумайте, що від вас хочуть почути. Клієнт обдзвонює компанії, що займаються продажем вікон для того, щоб підібрати найбільш якісні і недорогі варіанти, які йому нададуть в зручні для нього терміни. Тобто ви повинні переконати його, що ваша пропозиція для нього саме відповідне.
2
Не варто відразу зводити розмову до розмірів і ціною. Пам'ятайте, що ви не просто продаєте вікно. Ви пропонуєте тепло, захист від шуму, унікальний дизайн, екологічну безпеку та економію. Тому розробіть систему питань щодо виявлення прихованих потреб.
3
Потреби клієнтів різні, одним потрібен найбільш дешевий варіант вікна, для іншого більш важливий фактор престижу - дорога якісна фурнітура, незвичайний дизайн. Все це з'ясовується в процесі діалогу, і головне - вміти керувати бесідою. Не чекайте навідних запитань від клієнта, тримайте ініціативу в своїх руках. Направляйте бесіду в потрібне русло і показуйте зацікавленість в клієнті. Запитайте у нього, чи є діти, де стоїть ліжко дитини - для того, щоб запропонувати вікно з режимом відкривання, що перешкоджає протягу. Поцікавтеся, в якому районі розташований будинок, дерев'яний він чи цегельний і т.д. Тобто зберіть максимально інформацію про потреби клієнта, використовуючи відкриті питання.
4
Після цього робіть розрахунок і пропозиція. Обов'язково запропонуйте кілька варіантів, починати краще з дорогих за вартістю. Якщо клієнту ціна не підходить, пропонуйте більш дешевий варіант - розрахуйте вікно з недорогою фурнітурою або знайдіть інші способи економії. Запропонуйте знижку як завершальний етап в переконанні клієнта замовити вікна саме у вашій компанії. Не забудьте підкреслити унікальність своєї компанії на ринку продажу вікон: установка за один день, гарантія певну кількість років, виїзд менеджера для укладення угоди та інші вигідні для клієнта моменти.
5
Після того як клієнт вибрав підходящий варіант вікна, домовляйтеся про конкретну дату замовлення. Візьміть з нього усне зобов'язання, що він зупинить вибір саме на вашій продукції.