Як визначити рівень масла в АКПП.

Основна маса проблем з АКПП пов'язана з незадовільним станом масла в автоматичній коробці передач. Одна з проблем - неправильний рівень масла. Так як же визначити рівень масла в АКПП ?
Інструкція
1
Перед тим як почати перевірку самого рівня масла в АКПП , потрібно завести двигун і розігріти його до певної температури. Цього можна домогтися шляхом «прогонки» автомобіля на відстань 15-20 км. Перед тим як безпосередньо почати проводити сам процес заміру рівня масла, необхідно заповнити ним всю систему управління. А для цього потрібно попереключать важіль АКПП по всіх можливих положень. Після такого процесу необхідно його повернути в нейтральне положення.
2
Потім забезпечте автомобілю рівну горизонтальну майданчик, не заглушаючи при цьому двигун. Переведіть важіль АКПП в положення «P». Дістаньте спеціальний щуп для перевірки рівня масла з АКПП і витріть насухо. Далі знову вставте назад у щуповую трубу до самого упору і ще раз вийміть. Нижнє, сухе місце на щупі і буде відповідати рівню масла в АКПП .
3
Але не забувайте про те, що існують різні каверзи в перевірці масла в автомобілі. Це записано в інструкції від заводу виробника, що додається кожній машині. Наприклад, на автомобілі «Honda» перевірка робиться тільки після прогріву масла до робочої температури і при заглушеному двигуні. А на таких моделях, як «Mitsubishi», «Hyundai», «VW», «Audi» (с Трьохшвидкісний коробками) необхідно ставити важіль АКПП в положення «N». Також є автомобілі з АКПП , де замість щупа мається просто контрольна пробка і для перевірки рівня масла слід його ставити на яву або піднімати на підйомнику. Так перевіряється марка BMW.
Корисна порада
Самостійно, приблизно 1-2 на тиждень перевіряйте рівень масла в АКПП.