Як провести бездротовий інтернет своїми руками.

Для створення бездротової мережі використовують роутери або маршрутизатори, здатні працювати в режимі точки доступу. Передача даних відбувається за технологією Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Оберіть мережеве обладнання, яке задовольняє вашим запитам. Обов'язково переконайтеся в тому, що даний Wi-Fi маршрутизатор здатний створювати точки доступу, що працюють в потрібному режимі. Виберіть відповідний Wi-Fi маршрутизатор, виходячи їх вимог, що пред'являються до бездротової мережі.
2
Підключіть обладнання до мережі змінного струму, встановивши його в потрібному місці. Підключіть до пристрою кабель доступу в інтернет . Зазвичай для цього використовуються порти WAN або Internet. Тепер за допомогою кручений пари з'єднайте мережеву карту ноутбука або комп'ютера з роз'ємом LAN маршрутизатора.
3
Увімкніть мережеве обладнання та комп'ютер, підключений до нього. Після завантаження операційної системи відкрийте інтернет -браузер і перейдіть в web-інтерфейс налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Зазвичай мережеві пристрої мають внутрішнім IP-адресою 192.168.0.1 або 192.168.1.1.
4
Відкрийте меню Internet Setup (WAN). Виконайте настройку параметрів роботи Wi-Fi маршрутизатора. Керуйтеся при цьому рекомендаціями вашого провайдера. Якщо ви хочете підключити кілька комп'ютерів до мережі, то активуйте функції NAT і DHCP. Збережіть налаштування пристрою і перезавантажте його. Знову відкрийте web-інтерфейс маршрутизатора. Перейдіть в меню Status і переконайтеся в тому, що обладнання отримало доступ до мережі.
5
Відкрийте меню Wireless Setup. Вкажіть режими роботи бездротової струми доступу. Обов'язково вкажіть підходящі типи радіосигналу і безпеки. Не забудьте встановити досить складний пароль. Ще раз перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор, попередньо зберігши настройки.
6
Вимкніть мережевий кабель від комп'ютера і виконайте підключення до створеної точки доступу. Запустіть інтернет -браузер і перевірте активність з'єднання з інтернет ом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2IOKo8qbcAE