Як побороти інтернет-залежність.

Інтернет- залежність - зворотний бік достоїнств всесвітньої павутини. Вигоди і переваги «царства безмежних можливостей» ваблять з реального життя у віртуальний простір на шкоду здоров'ю та інтересам потрапив у залежність користувача і членів його сім'ї. Як же побороти спокусу?
Вам знадобиться
  • все, що здатне відвернути від комп'ютера і мережі інтернет; графік користування комп'ютером; психолог
Інструкція
1
Спробуйте протягом 1-2 тижнів обійтися зовсім без інтернету. У вас з'явиться багато вільного часу, постарайтеся заповнити його цікавими подіями реального життя: прогулянками, відвідинами спортивних і культурних заходів, читанням та іншими. Не сидіть вдома, частіше виходьте в люди.
2
Відновіть контакти зі старими друзями або заведіть нових знайомих в реальному житті. Найчастіше запрошуйте до себе гостей і самі ходіть у гості. Приймайте участь у житті домочадців і колег.
3
Здійснюйте контакти з друзями та знайомими за допомогою телефону та особистих зустрічей, контактуйте допомогою мережі інтернет тільки в крайньому випадку.
4
Знайдіть хобі, не пов'язане з комп'ютером. Виберіть те, що вам дійсно цікаво і здатне вас захопити: кулінарію, філателію, шиття, в'язання, нумізматику, вивчення історії, малювання, випалювання, випилювання лобзиком і т.д.
5
Активно використовуйте альтернативні джерела отримання інформації крім мережі інтернет: радіо, телебачення, газети і журнали.
6
Підвищіть свою фізичну активність. Регулярно займайтеся спортом.
7
Намагайтеся хоча б раз на день здійснити прогулянку на свіжому повітрі.
8
Встановіть графік користування комп'ютером. Зручно такий графік роздрукувати і повісити над комп'ютерним столом, щоб тримати його в полі зору під час перебування у всесвітній павутині. Обмежте час знаходження в мережі інтернет 1-2 годинами на день.
9
Перед тим, як підключитися до мережі інтернет, визначте цілі, з якими ви це робите: подивитися фільм, знайти необхідні відомості, перевірити поштову скриньку, скачати музику і т.д. Жорстко дотримуйтеся поставлених цілей, не відволікайтеся на сторонню інформацію у вигляді нескінченних цікавих посилань.
10
Не приймайте їжу під час роботи на комп'ютері. Візьміть за правило по можливості снідати, обідати й вечеряти разом з сім'єю.
11
Лягайте спати не пізніше 22 годин.
12
Не соромтеся звернутися за допомогою до психолога, якщо не можете впоратися з інтернет- залежність ю самостійно.