Як запустити засіб видалення шкідливих програм.

Розробники операційної системи Windows створили утиліту, що дозволяє видаляти найбільш поширені вірусні файли. Засіб видалення шкідливих програм сканує комп'ютер тільки при ручному запуску цієї утиліти.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Варто відзначити, що дана утиліта не є повноцінним антивірусом. Вона не запобігає проникненню вірусів в систему, а лише видаляє їх у разі виявлення. Ця відсутнє в наступних системах: Windows Millenium, Windows 98 і NT 4.0.
2
Спочатку запустіть оновлення операційної системи. Для цього відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Перейдіть в меню «Система і безпека" і виберіть підміню "Центр оновлення Windows». Натисніть кнопку «Перевірка оновлень». Після завершення цього процесу натисніть кнопку «Завантажити». Дочекайтеся завантаження і установки необхідних оновлень.
3
Перезавантажте комп'ютер, відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Виконати». В з'явилося поле введіть команду mrt.exe і натисніть клавішу Enter. Через деякий час відкриється нове діалогове вікно. Натисніть в ньому кнопку «Далі».
4
Вкажіть тип перевірки системи. При виборі пункту «Швидке сканування» будуть проаналізовані тільки системні файли і каталоги. Запуск повної перевірки забезпечує комплексне сканування всіх розділів диска. Це досить довгий, але ефективний процес. Якщо ви приблизно знаєте місце розташування шкідливих файлів, то клікніть пункт «Вибіркова перевірка». Натисніть кнопку «Виберіть папку». Вкажіть каталог, в якому імовірно знаходяться заражені файли.
5
Натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення сканування вказаних каталогів. Через деякий час з'явиться повідомлення про завершення роботи програм и. Перейдіть в меню «Показати докладні результати перевірки», щоб вивчити список віддалених і виправлених файлів. Натисніть кнопку «Готово» для завершення роботи засобу видалення шкідливих програм. Для запуску програм и в автономному режимі роботи введіть команду mrt.exe/quiet.