Як видалити обліковий запис ВКонтакте.

Соціальні мережі популярні в усьому світі. Одна з найбільш відвідуваних соціальних мереж в нашій країні - « ВКонтакте ». Хтось просто має тут сторіночку і заходить іноді, хтось просиджує онлайн годинами. Але буває, що користувач хоче раз і назавжди видалити свій обліковий запис з цього сайту.
Інструкція
1
Раніше видалити акаунт було досить просто - потрібно було всього лише змінити налаштування приватності. В графі «Хто може переглядати мою сторінку?» Слід було вибрати пункт «Тільки я». Після цього всі дані з вашої сторінки віддалилися б автоматично і на вашу електронну пошту перестали б приходити сповіщення від « ВКонтакте ». Правда, при бажанні, протягом 30 днів сторінку можна було відновити. А от якщо користувач місяць після цього не заходив на свою сторінку, то сторінка віддалялася автоматично. Але тепер все дещо складніше. Справа в тому, що раніше велика частина подібних вилучень сторінок відбувалася з вини шахраїв, які зламували акаунти. Адміністрація сайту отримала чимало скарг від користувачів, які самі того не відаючи позбавлялися свого облікового запису. Тепер всі дані і сторіночку разом видалити не можна.
2
Перший спосіб. Зайдіть на свою сторінку, поміняйте налаштування приватності, щоб переглядати свою сторінку могли тільки ви. Видаліть всі наявні на сторінці дані - фото, телефони, списки друзів, всі записи на стіні. У підсумку сторінка повинна залишитися повністю порожній. Через деякий час повинна з'явитися запис «Сторінка видалена». На всякий випадок вимкніть оповіщення від « ВКонтакте ».
3
Другий спосіб. Створіть новий електронний поштовий ящик. На сторінці « ВКонтакте » змініть поштовий ящик на новий. Після чого сам ящик видаліть. Змініть і пароль, причому напишіть поскладніше, щоб не запам'ятати самому. Так само, як і в попередньому випадку видаліть всі дані зі сторінки, поміняйте налаштування приватності, відключіть оповіщення. Через 30 днів ваш аккаунт видалять з причини невідвідування.
4
Третій спосіб. Зайдіть в чорний список. Додайте в нього Павла Дурова. Після цього ваш аккаунт повинен піти. Можете спробувати активно спамити, нецензурно лаятися на сторінці Дурова, в популярних групах, розсилати запрошення в групи всім користувачам поспіль. В цьому випадку вас як мінімум дуже швидко забанять. Але найчастіше такі акаунти видаляють швидко і без розглядів.