Як доглядати за сибірської кішкою.

Сибірська кішка - це досить-таки велика тварина, що має потужну мускулатуру. Така будова тіла робить її чудовим мисливцем на мишей і щурів. Багато любителів кішок вибирають тварин цієї породи в якості домашніх вихованців. Доглядати за сибірської кішкою потрібно правильно.
Інструкція
1
Особливого догляду потребує шерсть сибірської кішки. Регулярне розчісування тваринного сприяє видаленню з його шкурки відмерлих лусочок шкіри і волосків, а також відмінно стимулює кровообіг.
2
Розчісувати сибірську кішку рекомендується мало не з найперших днів її життя. Отже не відкладайте проведення цієї процедури на потім. Розчісуйте свого маленького пухнастого кошеняти кожен день. Малюк швидко звикне до ваших ласкавим рукам, а також різним щітки і гребінці.
3
Якщо ваш сибірський кошеня сприймає розчісування як гру, намагаючись схопити щітку зубами, заспокойте бешкетника і продовжите чистку його шерстки.
4
Щоденне розчісування тваринного здатне попередити утворення Колтуна. При неправильному догляді за сибірської кішкою в її шлунку може накопичуватися шерсть. А це може привести до засмічення шлунка і навіть до смерті.
5
Починайте вичісування довгою вовни сибірської кішки за допомогою металевої гребінця з рідкими зубцями. Потім використовуйте гребінець з частішими зубчиками. Закінчите процедуру вичісування тваринного гребінцем з частими зубцями.
6
Для розчісування хвоста сибірської кішки вам знадобиться щітка. Підшерсток під час линьки ви можете видаляти за допомогою пуходерки.
7
Розчісуйте сибірську кішку тільки по напрямку росту її вовни. Закінчуючи процедуру, злегка підніміть шерсть за допомогою щітки.
8
Якщо ви виявили у свого улюбленця ковтуни, обережно розберіть їх двома руками, не розриваючи шерсть тварини. В особливо запущених випадках можете скористатися ножицями, хоча вистригання колтунов значно псує зовнішній вигляд сибірської кішки.
9
Не використовуйте для розчісування сибірських кішок щітки зі штучною щетиною. Вони сприяють виникненню статичної електрики, що викликає ламкість шерсті тварини.