Як подивитися fps в грі.

Одним із загальних показників продуктивності графічних додатків різних типів є FPS (frames per second). Він характеризує кількість генеруються і виведених кадрів відеозображення в секунду. Особливо актуальним даний показник стає в іграх, де висока швидкість чергування кадрів забезпечує реалістичне сприйняття сюжету.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету;
  • - можливість установки додатків.
Інструкція
1
Подивіться FPS за допомогою можливостей ігрового клієнта. Зверніться до документації, вбудованою довідці або відвідайте сайт і форум розробника. Дізнайтеся про функції клієнтського програмного забезпечення гри, яке ви іспользуете.Вивод діагностичної інформації (у тому числі і FPS) в деяких ігрових додатках може забезпечуватися при їх запуску з певними параметрами командного рядка. Якщо ваш ігровий клієнт підтримує подібну можливість, зробіть його запуск з вікна командного процесора cmd, або за допомогою ярлика програми, попередньо додавши необхідні параметри командного рядка в текстовому полі «Об'єкт» вікна свойств.В деяких іграх відображення FPS включається за допомогою модифікації налаштувань. Іншими словами, для того, щоб подивитися FPS в грі , досить перейти в режим зміни параметрів і активувати потрібну опцію. Частина ігор підтримує висновок статистичної інформації за допомогою вбудованих команд. Наприклад, в Counter Strike для цього служить команда/fps.
2
Розпочніть підготовку визначення FPS в грі за допомогою комплекту утиліт RivaTuner. Завантажте дистрибутивний пакет RivaTuner з одного із сайтів офіційних розповсюджувачів: guru3d.com або nvworld.ru. Проведіть інсталяцію даного програмного забезпечення, запустивши виконуваний модуль, що знаходиться в архіві дистрибутива і виконавши вказівки майстра установки.
3
Запустіть і налаштуйте утиліту RivaTuner Statistics Server. Скористайтеся ярликом додатки або завантажте модуль RTSS.exe, що знаходиться в папці з встановленим пакетом RivaTuner. У вікні програми переведіть перемикачі Show On-Screen Display, On-Screen Display Support і Show own Statistics в положення ON. Можна також вибрати розмір шрифту індикатора FPS за допомогою повзунка On-Screen Display Zoom.
4
Подивіться FPS в грі за допомогою RivaTuner Statistics Server. Запустіть ігровий клієнт, зробіть його вікно активним і рахуйте свідчення відображеного індикатора FPS.
5
Проведіть підготовку до визначення FPS за допомогою утиліти Fraps. Завантажте дистрибутив цього додатка з сайту розробника fraps.com. Встановіть програму. Запустіть Fraps.В головному вікні перейдіть до вкладки FPS. Визначте розташування індикатора FPS, вибравши одну з опцій в чорному прямокутнику Overlay Corner. Задайте клавіатурне скорочення для відображення та приховування даного індикатора, клікнувши по текстовому полю Overlay Display Hotkey і натиснувши потрібне поєднання клавіш.
6
Подивіться FPS за допомогою Fraps. Запустіть гру і дочекайтеся виведення картинки. Вважайте показання FPS. Якщо індикатор FPS не відображається, натисніть клавіші, задане на попередньому кроці.