Як продати підручники.

Навчальна література відноситься до «тимчасовим книгам». Підручники швидко застарівають, тому що шкільні програми змінюються. Тому після закінчення навчального року продавати книги треба швидко - в період з весни по осінь, - не відкладаючи на наступний рік. В букіністичних магазинах розпродаються не всі книги і прибутком треба ділитися з магазином, набагато вигідніше зайнятися продажем без посередників.
Інструкція
1
Скооперуйтеся з батьками, чиї діти закінчили навчальний рік разом з вашою дитиною. Поодинці займатися продажами може виявитися не так ефективно. Домовтеся, що будете продавати підручники «оптом» - все відразу в одні руки, щоб заощадити час.
2
Складіть каталог книг. Позначте назву, автора, рік видання, видавництво. Підрахуйте загальну кількість підручників кожного найменування.
3
Визначте цінову політику. Для цього з'ясуйте ціни на аналогічні нові підручники і зробіть знижку, яка може залучити батьків, охочих заощадити. Якщо поблизу є букіністичні магазини, подивіться ціни і там, щоб у розмовах з покупцями впевнено заявляти, що пропонуєте вигідні умови.
4
Додайте по школам оголошення для батьків про те, що є спосіб заощадити на покупці підручників. В ідеалі складений список треба розмістити в інтернеті, щоб зацікавлені покупці не задавали по телефону зайвих питань. Перш ніж вивішувати в черговий школі оголошення, отримаєте дозвіл адміністрації: поясніть, що ви батьки, а не компанія-продавець, яка бажає рекламувати свої послуги.
5
Не сподівайтеся на одне оголошення, проведіть велику роботу, щоб гарантовано отримати результат. Можливо ви знайдете покупців у своїй школі, але хтось захоче купити нові книги, інші замовляють книги через звичних продавців тощо, тому дійте у всіх напрямках. Щоб вас кілька місяців не турбували дзвінками, вказуйте в оголошенні тільки адресу сайту зі списком підручників. Коли все продасте, видаліть з сайту контакти.
6
Зберіть заявки і продайте книги. Повідомте цікавиться, що шукайте оптового покупця, який придбає підручники для всього класу. Батьки або вчителі можуть організувати загальний збір грошей і забрати все, що є в наявності.
Корисна порада
Збережіть контакти покупців. Через рік зможете запропонувати їм чергову партію підручників.