Як відправити відкритий лист.

Головна відмінність відкритого листа від звичайного - публічність. Автори подібних звернень прагнуть не тільки донести яку-небудь інформацію до адресата, але і зробити її доступною для громадськості. Тому відкритим називається те лист , яке було представлено для вільного прочитання кожним бажаючим: опубліковано в газеті, розміщено в інтернеті і т.д.
Інструкція
1
Надішліть відкрите лист в редакції газет, журналів, телерадіокомпаній. Якщо адресат вашого листа - губернатор, голова міської адміністрації, депутат, бізнесмен або чиновник регіонального рівня, звертайтеся в обласні та міські ЗМІ. Федеральні видання і телепрограми ваше лист може не зацікавити в силу локальності проблеми.
2
Надрукуйте лист або напишіть розбірливим почерком. Прикладіть до основного тексту пояснення для редакції. У ньому перерахуйте причини, за якими вважаєте необхідною публікацію вашої відкритого листа, вкажіть зворотну адресу і контактний телефон.
3
На пошті оформите рекомендоване відправлення з повідомленням про вручення. Це дасть вам можливість проконтролювати доставку листа і дізнатися про його долю в редакції, посилаючись на дату та номер повідомлення. Посилаючи електронне лист , налаштуйте поштову програму на отримання звіту про доставку та прочитання вашого повідомлення адресатом. Копію збережіть у папці вихідних листів.
4
Журналісти не зобов'язані публікувати ваше відкрите лист . Тому спробуйте попередньо переговорити з головним редактором видання, радіостанції чи телеканалу. З'ясувавши його позицію, ви або відразу ж отримаєте відмову, або заручитеся підтримкою редакції. Зацікавлені журналісти допоможуть вам не просто оприлюднити відкрите лист , але й проведуть власне розслідування і простежать за реакцією і діями посадових осіб, відповідальних за вирішення вашого питання.
5
Додайте відкрите лист в інтернеті. Перш за все, вивчіть офіційні сайти відомств, діяльність яких обговорюється у вашому зверненні. Більшість міністерств, регіональних органів законодавчої та виконавчої влади надають відвідувачам сайту можливість залишити коментарі в спеціальному розділі. Електронні приймальні є у Президента, Голови Уряду, керівників політичних партій і громадських організацій.
6
Крім офіційних сайтів ви можете використовувати соціальні мережі, регіональні або профільні форуми, особисті блоги і персональні сторінки. Для неофіційних інтернет-ресурсів важливим критерієм є відвідуваність. Чим вона вища, тим більше у вашого відкритого листа шансів бути прочитаним.
7
Розповсюдьте відкрите лист у вигляді листівок. Цей спосіб доречний і ефективний, коли проблема зачіпає відносно вузьке коло осіб. Наприклад, звертаючись до вчителя або директору школи з відкритим лист м, автори можуть розмістити кілька його копій на стендах в класах, учительській, на дошці оголошень і т.д.
Зверніть увагу
Лист зі скаргою або проханням, спрямоване тільки посадовій особі, яка не вважається відкритим, навіть якщо воно так зветься авторами.