Як відправити повідомлення Вконтакте. Як відправити повідомлення на сайті в контакті Як просто.

«В Контакте» - найбільша російська соціальна мережа, один з найбільш відвідуваних сайтів Рунета, входить в число п'ятдесяти найбільш відвідуваних сайтів у світі. «В Контакте» дозволяє користувачеві створити свій особистий профіль з інформацією про себе, взаємодіяти з іншими користувачами, як за допомогою груп і зустрічей, так і безпосередньо, через особисті повідомлення.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет і наявність активного аккаунта на сайті vkontakte.ru
Інструкція
1
Знайдіть потрібного человека.Еслі людина, якій Ви хочете відправити повідомлення , знаходиться у вас в друзях, знайдіть у списку друзів, пройшовши за посиланням «Мої друзі» на головній сторінці вашого акаунта. Для зручності пошуку друзів у списку є спеціальне поле пошуку (зверху над списком), куди досить ввести декілька букв прізвища або імені друга, причому, не має значення, латинські це літери або кирилиця - сайт сам конвертує їх в потрібну раскладку.Еслі шуканого людини в друзях у вас немає, знайдіть його за допомогою системи пошуку людей на сайті. Для цього клікніть іконку у вигляді шестерні в правому верхньому куті інтерфейсу і виберіть розділ «Пошук». Відкриється розділ, в якому можна задати необхідні параметри, щоб знайти потрібну людину.
2
Відправте повідомлення .Коли шуканий людина знайдений, зайдіть на його сторінку. Відразу під аватаром ви побачите значок «Надіслати повідомлення ». Клацніть на нього, відкриється діалогове вікно, в яке вводиться текст. Після набору необхідного тексту клікніть «Відправити». На екрані загориться напис «Ваше повідомлення успішно відправлено (ім'я людини)».
3
Простежте за відправленим повідомлення м.Чтоби дізнатися, чи дійшло повідомлення до адресата і прочитав він його, зайдіть в розділ «Мої повідомлення». Ви побачите список діалогів. Виберіть діалог з потрібним вам адресатом, клікніть по ньому. Відкриється стрічка повідомлень. Якщо в стрічці з'явилося ваше останнє повідомлення , значить, воно успішно дійшла до адресата. Визначити, чи було повідомлення прочитано чи ні, можна за кольором, яким воно виділено: непрочитане повідомлення виділено блакитним кольором, прочитане - білим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-SISSjGUrU8
Корисна порада
- До повідомлення можна прикріплювати додаткові матеріали: фотографії, документи, аудіо- та відеозаписи. Робиться це за допомогою кнопки "Прикріпити» у вікні набору сообщенія.- В розділі «Мої повідомлення» режим діалогів можна змінити на режим показу окремих повідомлень, тоді кожне повідомлення буде відображатися окремо.