Як вибрати автомобільний насос. автомобільний насос Як вибрати.

Автомобільний компресор - одна з тих незамінних речей, які повинні завжди лежати в багажнику. Сучасні електричні компресори накачують колесо за кілька хвилин і мають масу додаткових функцій. Вам залишається тільки правильно підібрати потужність компресора і вибрати вподобаний дизайн.
Інструкція
1
При виборі компресора зверніть увагу на його технічні характеристики. В інструкції будь-якого насоса повинні міститися дані про продуктивність. Для накачування шин легкового автомобіля і позашляховика досить буде 30-40л/хв. Якщо вам необхідно накачати шини для вантажної техніки або автобуса, виберіть компресор з продуктивністю 45-55 л/хв. Але врахуйте, що такі компресори підключаються до акумулятора, оскільки споживають більше потужності.
2
Інший величиною, необхідної для правильного вибору є тиск. У стандартних випадках воно повинно бути від 1,8 до 3кг/см2. Зверніть увагу і на споживання струму при роботі компресора, скільки хвилин безперервно він може працювати.
3
Серед компресорів зустрічаються два типи: мембранний і поршневий. Компресор поршневого типу краще, оскільки мембранний може погано працювати при низьких температурах.
4
Виберіть компресор з додатковими функціями. У всіх насоса х повинен бути вбудований манометр, який стежить за тиском в шинах. Краще, якщо манометром можна поміряти тиск, і не включає компресор.
5
На додаток до насоса м йдуть насадки для накачування велосипедних шин, м'ячів, гумових човнів.
6
В сам компресор може бути вбудований ліхтар і функція аварійного сигналу. Такі моделі дуже зручні: в темний час доби ви зможете посвітити на колесо.
7
Перед покупкою обов'язково потримаєте компресор в руках, він не повинен бути важким. Підберіть компактний розмір насоса , який не займатиме багато місця в багажнику. А возити компресор з собою потрібно постійно.
8
Серед різних модифікацій і дизайнів зупиніться на чорному або сірому компресорі, бажано, якщо він буде в чохлі. А ось компресори у вигляді пластикових валіз не надто зручні у використанні через свою громіздкість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5wkCygTAGAs