Як робити розсилки.

З моменту своєї появи і до сьогоднішніх днів поштові розсилки є найзручнішим засобом оповіщення про нові події, продукти, матеріалах на сайті як для власників web-ресурсів, так і для передплатників. Бажаючи убезпечитися від спаму, інтернет-користувачі не поспішають вводити свої email-адреси у форми підписки на мало знайомих сайтах. Тому має сенс робити розсилки на базі популярних і авторитетних сервісів.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - доступ в інтернет;
  • - електронну поштову скриньку.
Інструкція
1
Виберіть відповідний сервіс поштових розсилок. Варто віддати перевагу відомим і шанованим службам з хорошою репутацією, високою лояльністю аудиторії і великий користувальницької базою. У ролі подібних сервісів в рунеті виступають, наприклад, subscribe.ru і content.mail.ru.
2
Створіть обліковий запис провідного розсилки на сайті обраної служби. Пройдіть процедуру реєстрації, увівши достовірні дані про себе. При необхідності підтвердіть реєстрацію, клікнувши на посилання в листі, відправленому службою на поштову скриньку. Дочекайтеся активації облікового запису.
3
Додайте одну або декілька розсилок. Авторизуйтесь на сайті сервісу, використовуючи свої облікові дані. Перейдіть в розділ панелі управління аккаунта, що надає інтерфейс обслуговування списку розсилок. Створіть нову рассилку.Тщательно вибирайте назву додається розсилки . Швидше за все, ви не зможете змінити його самостійно, без звернення в службу підтримки сервісу. Як показує практика, назва дуже сильно впливає на динаміку набору подпісчіков.Заранее складіть привабливе коротке і довгий опис. У процесі створення введіть їх у відповідні поля. Це досить важливий фактор, що безпосередньо впливає на збільшення аудиторії. Наприклад, на subscribe.ru все нові періодичні видання анонсуються в спеціальних інформаційних розсилках. Якісне короткий опис може дозволити набрати сотні передплатників практично відразу.
4
Залучіть додаткову аудиторію. Опублікуйте анонси нової розсилки на своїх web-сайтах, якщо такі є, в соціальних мережах, в Twitter.
5
Почніть робити розсилки . Підготуйте цікаві та актуальні матеріали для випуску. Авторизуйтесь на сайті сервісу розсилок. Перейдіть в розділ панелі управління, що надає інтерфейс публікацій. Введіть текст випуску, додайте зображення, якщо це можливо. Опублікуйте випуск розсилки . Через деякий час електронні листи з введенням вмістом будуть доставлені передплатникам.
Корисна порада
Відразу після створення розсилки, поки аудиторії немає, або вона занадто мала, зробіть випуск-анонс. Додайте в ньому інформацію про тематику видання, її провідному, передбачуваної періодичності виходу. Так ви зможете відтестувати функціонал сервісу, а випуск буде поміщений в архів, де з ним зможуть ознайомитися потенційні подпісчікі.Іспользуйте функціонал subscribe.ru для автоматичного одночасного випуску розсилок через кілька сервісів. Це допоможе значно збільшити аудиторію.