Як фарбувати перламутром.

Зовнішній вигляд автомобіля - це, можна сказати, візитна картка його власника. Фарба «перламутр» заслужено користується популярністю серед автолюбителів. Дрібні напівпрозорі частинки залізної слюди, розташовані багатошарово, додадуть вашій машині «переливається» ефект. Як же пофарбувати автомобіль перламутром ?
Вам знадобиться
  • - малярський пістолет;
  • - база;
  • - розчинник;
  • - лак;
  • - ємність під фарбу
Інструкція
1
Придбайте необхідний лак і базу під нього. Слід знати, що при фарбуванні перламутром під лак необхідно нанести спеціальний пігмент, який має певні характеристики. Перед покупкою необхідно проконсультуватися з фахівцем з колеровке. Заздалегідь обговоріть, що базу і запрошуємо до неї розчинник ви будете забирати окремо, не змішуючи їх.
2
Ретельно обробіть і знежирте поверхню, що фарбується. Вона не повинна бути вологою, іржавої або олійною. Не торкайтеся відшліфованою і знежиреної поверхні руками. Слід знати, що для того щоб нова перламутрова фарба добре лягла на поверхню, фарбування необхідно проводити при температурі не менше 15 градусів.
3
Розведіть базу інструкцію з її розчинником. Як правило, змішувати дані речовини рекомендується в пропорції 1: 1. Однак це вірно тільки в умовах фарбувальної камери. В умовах, далеких від ідеальних, наприклад, в гаражі діяти рекомендується кілька іначе.Для нанесення першого шару необхідно розвести базу з розчинником у співвідношенні 2: 1. Тобто на 100 г бази має припадати не більше 50 г розчинника. Так званий «сухий» шар запобіжить появу різних дефектів фарбування. Нанесіть фарбу за допомогою малярного пістолета. Почекайте 15-20 хвилин.
4
Злийте перламутрову фарбу з пістолета в заздалегідь підготовлену ємність і додайте в неї залишки розчинника. Нанесіть другий шар. Дочекайтеся висихання і, при необхідності, нанесіть ще кілька шарів.
5
Нанесення лаку відбувається за тією ж схемою. Перший шар - «сухий». Для його накладення рекомендується скоротити кількість розчинника, вказане в інструкції, удвічі. Нанесіть шар лаку і дайте йому просохнути. Час висихання може коливатися від 5 до 30 хвилин в залежності від температурних умов. Другий шар лаку наноситься з додаванням розчинника, згідно інструкції.
Корисна порада
Слід знати, що кожен наступний шар фарби можна наносити тільки після того, як розчинник попередніх шарів повністю випаруватися. Для визначення точного дозування при змішуванні фарби і розчинника рекомендується використовувати спеціальні мірні стаканчики.