Як навчитися розробляти проекти і отримувати гранти.

Більшість проектів, які розробляються для наукового впровадження, не можуть бути повністю забезпечені державою, тому й виділяються різного роду гранти . Але для того щоб їх отримати, потрібно навчитися розробляти перспективні проекти.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш університет має досить хорошою науковою базою, яка дозволить розробити цінний проект. Рідко трапляється, що навіть студенти на старших курсах можуть самостійно досліджувати значущі галузі науки, оскільки у них немає для цього досвіду. Їхні роботи в основному носять навчальний характер. Але бувають винятки з правил, тому можна завжди розраховувати на отримання грантів за свою роботу (розробку).
2
Виробіть теоретичні основи майбутнього дослідження. Для успішного проекту завжди важливо розуміти мету його створення. Яку він надасть цінність? Дайте відповідь на це питання. Визначте також методику, завдання роботи та план її написання (створення). Неможливо буде отримати винагороду, якщо грантодавець не побачить актуальності дослідження, його значущості та прикладного початку. Також робота повинна мати «наукову новизну». Це властиво всім типам досліджень.
3
Знайдіть грамотного і досвідченого наукового керівника. Багато кафедри і вчені, які працюють на них, отримували свого часу гранти від університету, області чи уряду. Це підтверджує їх високий клас. Якщо у вас існують такі фахівці, то вам пощастило; якщо ні - шанси розробити хороший проект і отримати дотацію різко падають.
4
Запропонуйте найбільшому вченому в вузі очолити науковий проект. Покажіть йому, наскільки актуальна тема і які вигоди він отримає. Пам'ятайте про те, що ви повинні добре розбиратися в суті дослідження і в діяльності керівника. Тобто його попередні роботи повинні бути схожі з вашою ідеєю.
5
Розробіть план проекту за заздалегідь складеною схемою. Подайте попередню заявку на отримання гранту. Цей крок потрібно робити за кілька місяців до подання самої роботи. Він вводиться для того, щоб знизити ризик вкладення коштів в малоперспективні проекти.
6
Виконайте план спільно з керівником якомога швидше і відправте заявку. Наступна схема якраз і буде «скелетом» майбутнього великого дослідження: - тема дослідження; - завдання і цілі роботи; - наукова новизна, практична значимість, актуальність; - огляд всіх робіт попередників в країні та світі; - наявний доробок; - список посібників з темі дослідження з вихідними даними (ксерокопії); - план дослідження із зазначенням методів термінів реалізації всіх етапів; - бібліографія; - кошторис (витрати на матеріальне виробництво проекту) .Виполніте проект по заздалегідь складеним крокам і відішліть його на розгляд.