Як видалити пляму від тонального крему. Як вивести крем з тканини.

Тональний крем - це чудовий засіб для макіяжу. Але якщо від нього залишилися небажані плями на одязі, то можна зіпсувати весь імідж. Видалити такі плями буде складно, але є кілька способів впоратися з цією проблемою.
Вам знадобиться
  • - забруднений одяг;
  • - спирт медичний;
  • - спирт нашатирний;
  • - господарське мило;
  • - харчова сода ;
  • - плямовивідник.
Інструкція
1
Крем на рідкій основі, без включення жирних основ, відіпрати легше, ніж густий крем. Чим темніше колір тонального засобу, тим будуть сильніше і яскравіше виділятися пігменти.
2
Плями з тканини потрібно видалити відразу ж, як тільки вони з'явилися, тому що багато косметичні засоби містять жири і масла. Вони можуть окислюються на повітрі. Крім того, сліди від крему міцно проникають в тканину, видалити їх з часом буде складно.
3
На пляма від тонального крему, за допомогою ватних дисків, нанесіть 10% -ний розчин нашатирного спирту, залиште на кілька хвилин. Присипте харчовою содою і виперіть забруднену ділянку тканини.
4
Тональний крем з синтетичної тканини, відпирається легше, ніж з бавовняної, або вовняного одягу. Щоб видалити пляму з синтетичною речі, замочіть її на 6:00 в гарячій воді. Додайте в неї плямовивідник, ще трохи додайте його безпосередньо на пляму. Заперіть забруднену ділянку тканини, потім повністю виперіть одяг. Після одного прання пляма має зникнути, але якщо цього не відбулося, тоді повторіть процес. Періть тканину до тих пір, поки крем не віддалиться з одягу.
5
Якщо крем був гарної якості, то він міг глибоко в'їстися в тканину. Для виведення плями з бавовняної, або вовняної тканини, нанесіть на нього плямовивідник і залиште постояти на 15 хвилин. Налийте в тазик гарячу воду, опустіть в неї річ. Візьміть шматок господарського мила і почніть прати пляма. Наносите засіб товстим шаром, натирайте і опускайте одяг у воду. Процедуру повторюйте декілька разів. Після того, як пляма не стало видно, додайте в теплу воду плямовивідник. Виперіть тканину вручну, або в машині.
6
Слід від тонального крему на комірі шуби, або пальто можна вивести медичним спиртом. Для цього, нанесіть його на губку і кілька разів протріть забруднену ділянку.
Корисна порада
Акуратно вибирайте плямовивідник, подивіться на етикетці, для яких тканин призначено дане засіб.