Як мити голову новонародженому.

Мама і малюк виписані з родового будинку. Тепер перед молодими батьками стоїть цілий ряд питань, пов'язаних з доглядом за немовлям. Про необхідність щоденного купання дитини вони вже знають, але от як мити голову новонародженому?
Вам знадобиться
  • - дитяче мило,
  • - пінка або гель типу "з голови до ніжок",
  • - дитячий шампунь з формулою "без сліз".
Інструкція
1
Наповніть попередньо ретельно вимитий дитячу ванночку для купання водою температури близько 36-37оС. Для вимірювання температури скористайтеся спеціальним термометром для води (не слід покладатися на власні відчуття "гаряче-холодно", так як вони можуть бути оманливі).
2
Занурите малюка у воду, підтримуючи його долонею і пальцями лівої руки під голівку, шию і спинку. Можна покласти голівку дитини на внутрішню частину зап'ястя лівої річки, розташувавши його шийку і верхню частину грудної клітки на своїй долоні.
3
Намочіть долонею правої руки волосяну частину голови малюка, а потім намильте дитячим милом (пінкою, гелем, шампунем для дітей) свою долоню і вже намиленої долонею проведіть кілька разів по голові дитини, здійснюючи кругові рухи по напряму від чола до потилиці .
4
Змийте мило з волосків малюка водою за допомогою правої ж руки. Лейте воду так само, як Намилювати головку: від чола до потилиці. Мило потрібно змивати ретельно, не залишаючи його слідів на волоссі дитини.
5
Не бійтеся при митті пошкодити джерельце, тому що мозок дитини захищений товстим шаром хряща і шкірою. Однак процес миття голови все одно потрібно проводити акуратно і ніжно.
6
Мийте голову новонародженому з милом не частіше 2-3 разів на тиждень (споліскувати водою волосся можна щодня під час купання).
Корисна порада
Під час миття голови стежте за тим, щоб засіб для миття волосся або мило не потрапило в очі малюка.