Як налаштувати Wi-Fi для роздачі інтернету.

Деякі люди вважають за краще використовувати для створення власної бездротової мережі Wi-Fi адаптери замість маршрутизаторів. Це дозволяє заощадити кошти, бо адаптери значно дешевше Wi-Fi роутерів і подібних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Виберіть і придбайте Wi-Fi адаптер. Обов'язково уточніть попередньо можливість створення точки доступу, використовуючи дане устаткування. Зазвичай такі відомості знаходяться в інструкції до обладнання. Іноді певні висновки можна зробити після вивчення зображень на упаковці. Зверніть увагу на тип Wi-Fi адаптера, який вам підходить. Дані пристрої можуть підключатися до USB-портів або PCI-слотів. Перший тип зручніше тим, що подібні Wi-Fi адаптери можуть бути розміщені досить далеко від комп'ютера.
2
Підключіть придбане обладнання до комп'ютера і встановіть програмне забезпечення. Це необхідно для успішної настройки адаптера в режимі точки доступу. Більшість таких утиліт мають схожий алгоритм настройки.
3
Відкрийте встановлену програму після перезавантаження комп'ютера. Виберіть режим роботи пристрою «Точка доступу» або Soft + AP Mode. Знайдіть підлогу Internet і вкажіть то з'єднання, через яке даний комп'ютер отримує доступ до всесвітньої павутини. Це дозволить забезпечити зв'язок пристроїв, підключених до бездротової мережі, з інтернетом.
4
Налаштуйте параметри підключення до мережі. Якщо встановлена програма передбачає захист мережі паролем, то введіть його. Не використовуйте прості комбінації, щоб запобігти підключення небажаних користувачів.
5
Якщо ж захист мережі здійснюється шляхом визначення MAC-адреси пристрою, то відкрийте меню MAC Table або Association Table. Введіть MAC-адреси ваших мобільних комп'ютерів і встановіть для них параметр Enable. Увімкніть ноутбук, відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати».
6
Введіть команду cmd і в меню наберіть ipconfig/all. Знайдіть поле «Фізична адреса», розташоване в підміню потрібного мережевого адаптера. Це значення введіть в таблицю, зазначену в попередньому кроці. Збережіть параметри роботи Wi-Fi адаптера.