Як підключити ноутбук до інтернету по бездротової мережі. Як налаштувати інтернет на ноутбуці.

Мобільні комп'ютери володіють вбудованими пристроями, що дозволяють працювати з мережами Wi-Fi. Це дозволяє підключатися до інтернету , не використовуючи при цьому мережеві кабелі. Такий метод дозволяє зберегти мобільність ноутбука.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно підключити ноутбук до інтернету в межах квартири або будинку, то придбайте Wi-Fi маршрутизатор. Це обладнання об'єднує кілька комп'ютерів і ноутбуків в єдину локальну мережу, надаючи їм можливість підключення до інтернету . За сетіте сайт виробника вашого мобільного комп'ютера. З'ясуйте, з якими типами мереж Wi-Fi може працювати його адаптер.
2
На підставі отриманих даних придбайте Wi-Fi маршрутизатор. Обов'язково уточніть, через який роз'єм здійснюється з'єднання пристрою з сервером. Зазвичай це порти LAN (мережевий кабель) і DSL (телефонна лінія). Підключіть маршрутизатор до електромережі, встановивши його в потрібному місці. Чи не ховайте пристрій в шафу і не ставте в найдальший кут. Це може негативно відбитися на якості сигналу бездротової мережі.
3
Підключіть до роз'єму Internet (WAN) кабель, який надав вам провайдер. До порту LAN, у свою чергу, підключіть виту пару. Інший її кінець застроміть в мережеву карту ноутбука. Увімкніть маршрутизатор і мобільний комп'ютер.
4
Відкрийте керівництво користувача до мережевого обладнання. З'ясуйте, який внутрішній IP-адреса використовує дана модель. Введіть це значення в url-рядок браузера, попередньо запущеного на ноутбуці. Перейдіть в меню Internet Settings після входу в web-інтерфейс налаштувань пристрою.
5
Заповніть необхідні поля відкритого меню. Краще використовувати ті параметри, які ви задаєте при здійсненні прямого підключення ноутбука до інтернету . Перевірте активність функцій NAT і DHCP.
6
Збережіть налаштування з'єднання з інтернетом і перейдіть до пункту Wireless Settings. Задайте параметри роботи бездротової точки доступу. Використовуйте режими, які підтримує адаптер бездротового зв'язку мобільного комп'ютера. Збережіть налаштування маршрутизатора і перезавантажте обладнання.
7
Вимкніть мережевий кабель від ноутбука. Виконайте підключення до вашої бездротової мережі. Перевірте його активність.