Як прикрасити сходову клітку. Як розфарбувати сходові майданчики.

Самі мешканці можуть подбати про чистоту і затишок свого під'їзду. Надія на те, що працівники житлових контор прийдуть на допомогу, зазвичай тане досить швидко, тому варто подумати про самостійне проекті з наведення краси в під'їзді.
Інструкція
1
У першу чергу постарайтеся домовитися з сусідами, умовивши їх почати спільний проект по створенню затишку в під'їзді. Якщо у вас немає прибиральниці, або її робота вас не дуже влаштовує, організуйте в під'їзді прибирання, щось на зразок суботника. Знайдіть непотрібні килимки і покладіть їх перед сходами. Попросіть всіх дотримуватися чистоти, доручіть дітям стежити за цим, такий серйозний захід напевно їм сподобається, і ваш під'їзд буде чистим.
2
Спільними зусиллями проведіть невеликий косметичний ремонт. Попросіть молодше покоління знайти трафарети, фарби, і нехай вони за допомогою розпилювача розфарбують стіни під'їзду. Якщо діти будуть брати участь в оформленні стін, вони ніколи не стануть псувати свою ж роботу, а яскраві малюнки послужать прикрасою вашого під'їзду.
3
Зберіть гроші і встановіть кодову двері в під'їзді, якщо не хочете, щоб непрохані гості відвідували вашу територію. Звичайно, такі двері не стане гарантією того, що в під'їзді буде завжди чисто і затишно, але без неї зберегти приміщення в належному вигляді буде набагато складніше.
4
Якщо в під'їзді холодно, а з щілин у вікнах дме, утеплите їх, використовуючи спеціальні ущільнювачі, або просто заклейте вікна на зиму смужками паперу. Нехай ті мешканці, у кого є непотрібні килимові покриття, викладуть їх на сходових клітках. У кожного будинку є кімнатні рослини, поставте пару простих горщиків з невибагливими квітами на підвіконня. Попросіть мешканців по черзі поливати їх. Якщо на вікнах сходових кліток немає підвіконь, візьміть на озброєння такі рослини, як традесканція, ломикамінь, хлорофітум або плющ. Їх можна розмістити в настінних кашпо або на високих стійках. Поливати рослини в під'їзді треба рідше, ніж удома.
5
Прикрасити під'їзд можна і стінгазета, попросіть дітей оформляти їх раз на тиждень. По-перше, всі будуть в курсі проблем ваших дітей, по-друге, стінгазети з фотографіями або картинками прикрасять ваш під'їзд.
6
Міняйте по черзі перегорілі лампочки в під'їзді, доглядайте за квітами і рослинами, спілкуйтеся з сусідами, і тоді ваш під'їзд стане зразком затишку і комфорту.