Як вибирати танцювальну взуття.

Від правильно підібраною танцювального взуття в чому залежить виступ артиста. Практично будь-яка людина, надівши професійні туфлі для танців, може відчути себе зовсім по-іншому, більш впевнено. Тому важливо знати основні критерії вибору такого взуття.
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно вирішити, для яких видів танців потрібна взуття . Кожна модель туфель продумана з урахуванням особливостей виконання того чи іншого танцю і має свої принципові відмінності. Якщо ви займаєтеся латиноамериканської програмою, вам потрібна саме взуття латина. Для виконання же Європейської програми виберіть туфлі стандарт. Рухи танців в першому випадку починаються з носка, а в другому - з каблука.
2
Тепер виберіть підходящу для вас модель. У магазині можна знайти тренувальну танцювальну взуття , або взуття для викладачів. Вона являє собою чоловічі туфлі для латини. Така модель досить стійка, зручна, «добре дихає» і в ній модно займатися досить тривалий час. Цю взуття ви можете надягати на щоденні тренування, але для показового виступу буде потрібно туфлі для стандарту або латини.
3
Не вибирайте взуття тільки тому, що вона красива. Перш за все, вона повинна відповідати вимогам, що пред'являються до танцювального взуття. Підошва туфель тонка, зроблена зазвичай з замші, має короткий супінатор. Це дозволяє танцюристу відчувати підлогу і легко згинати стопу. Верх туфель повинен бути шкіряним, щоб розтягувався при будь-яких рухах ноги.
4
Кожна модель має певну висоту каблука і свою колодку. Початківцям танцюристам рекомендується вибрати туфлі з каблуком не більше 5 см.
5
Щоб правильно підібрати танцювальну взуття , необхідно її приміряти. Туфлі повинні впритул стикатися з ногою, так як якісна взуття зазвичай розношується з часом. Стопа повинна також щільно прилягати до устілки.
6
Якщо ви вибираєте модель латина, зверніть увагу на те, щоб кінчик великого пальця не виступав за край підошви. Під час примірки спробуйте зігнути стопу, піднятися на носочки і зробіть кілька кроків. Оцініть відчуття, які ви відчуваєте, перебуваючи в цих туфлях. Якщо ви не можете з упевненістю сказати, що вам в них зручно, приміряйте іншу пару. Перед покупкою не забудьте перевірити також зовнішній вигляд взуття - акуратність прошивки і підклеювання.
7
Якщо ви поки не готові придбати професійні туфлі для танців, підшукайте собі відповідну взуття у своєму гардеробі. Зверніть увагу на те, щоб підошва була м'якою, не сильно ковзала по паркету і була надійно зафіксована на нозі. А головне, в цих туфлях вам повинно бути зручно.