Як створити та відправити резюме.

Резюме , відправлене по електронній пошті, те саме каталогу товарів, кинутому в поштовий ящик. Воно приверне адресата лише в тому випадку, якщо пропоновані послуги йому дійсно необхідні, а саме резюме запам'ятовується з хорошого боку.
Інструкція
1
Намагайтеся створити чітко структуровану форму резюме. Відокремлюйте один розділ інформації про себе від іншого рисою або відступом. Не старайтесь максимально докладно викласти інформацію про свої особисті якості, викладайте сухі факти, вони скажуть самі за себе. Створіть резюме в програмі Word, такий файл зможуть відкрити на будь-якому комп'ютері.
2
У першій частині резюме викладіть коротку інформацію про себе: прізвище та ім'я, місце народження та адресу проживання, контактні телефони та адресу електронної пошти.
3
Вкажіть мета написання та відправлення резюме, а саме отримання посади на такий-то позиції. Не пишіть, що ви не проти отримання роботи в логістичній і страхової компанії, у банку або консалтинговій фірмі, це надто різні організації, нехай навіть ви і маєте досвід роботи в будь-який з них. Якщо ви відсилаєте резюме конкретному роботодавцю, чітко сформулюйте мету, наприклад, «Отримання роботи провідного спеціаліста відділу по роботі з корпоративними клієнтами».
4
Перелічіть досвід роботи в наступному розділі резюме. Почніть з теперішнього або останнього місця роботи, напишіть точну назву займаної посади. В вигляді списку уявіть обов'язки, які ви виконували. Приділіть більше уваги тим із них, які безпосередньо пов'язані з вашої потенційної посадою у новій організації.
5
Складіть список всіх навчальних закладів, де ви отримали освіту. Почніть з останнього за часом. Точно пропишіть назву факультету, отриманої спеціальності.
6
Вкажіть свої навички в роботі з комп'ютерними програмами, і іноземні мови, які знаєте. Поясніть, якою мірою ви ними володієте.
7
Розкажіть про свої особисті якості. Зробіть акцент на тих, які, на вашу думку, привернуть потенційного роботодавця. Не варто писати в резюме, метою якого є отримання роботи фахівця в аналітичному відділі, що ви, приміром, втрачаєте волю при звуках скрипки.
8
Напишіть листа до відділу кадрів організації, яку ви розглядаєте як майбутнього місця роботи. Напишіть, що саме вас цікавить і прикладіть своє резюме. Не пишіть багатосторінковий текст, роботодавець зможе оцінити вас і ваш професіоналізм при особистій зустрічі. В темі листа обов'язково вкажіть, про яку вакансії йдеться.
9
Відправте резюме електронною поштою, передзвоніть в відділ кадрів організації та упевніться, що ваш лист отримано, а не потрапило в небажану пошту (спам).