Як отримати webmoney готівкою.

Webmoney - одна з найпопулярніших платіжних систем в мережі інтернет. Кожен користувач може відкрити рахунок в webmoney, перевести гроші з рахунку на рахунок, оплатити різні послуги, не виходячи з дому. Але як отримати готівку зі свого wm-рахунки?
Вам знадобиться
  • - банківська карта.
Інструкція
1
Webmoney - це не тільки одна з найпопулярніших, але і одна з найнадійніших платіжних систем. Складності отримання готівкових грошей почасти пов'язані з цією обставиною. Кожному користувачеві присвоюється атестат. Залежно від рангу атестата ви отримуєте певний пакет можливостей, до яких відноситься і можливість виведення грошових коштів.
2
Якщо ви постійно користуєтеся системою webmoney і плануєте продовжувати свою співпрацю з цим сервісом тривалий час, то доцільно пройти процедуру отримання формального або початкового атестата (докладні умови якої описані тут), потім провести «прив'язку» банківської карти до вашого рахунку. Це займе у вас жоден день, але в підсумку ви зможете безперешкодно і швидко отримувати свої гроші в будь-який зручний для вас час.
3
Ви так само можете «прив'язати» свій wm-гаманець до свого банківського рахунку або отримати свої гроші поштовим переказом. Але для цього вам знову знадобиться атестат не нижче початкового.
4
Якщо ви, маючи рахунок в webmoney, є шанувальником іншої платіжної системи (наприклад, яндекс-гроші, RBK Money, EasyPay), але вам періодично перераховують платежі саме на webmoney, то ви можете обійтися без «прив'язки» wm- рахунки до банківської карти. Вам достатньо отримати формальний атестат (обидва варіант його оформлення описані тут).
5
Потім зробіть «прив'язку» гаманця webmoney до гаманця в платіжній системі, яку ви надаєте перевагу. Специфіка прив'язки і точні інструкції щодо її здійснення для кожної системи своя й ознайомитися з нею можна на офіційному сайті www.webmoney.ru в розділі «Сервіс прив'язки рахунків». Після здійснення цієї процедури ви зможете легко, швидко і з мінімальною комісією перевести гроші з гаманця webmoney на рахунок іншої платіжної системи, а потім переводити в готівку їх за допомогою банківської карти або перекладу (це залежить від платіжної системи, якою ви користуєтеся).
6
Якщо ви не прагнете мінімізувати витрати на комісійних збори, то можете скористатися послугами обмінників електронних валют. Принцип роботи простий - ви обмінюєте кошти зі свого wm-рахунки на ту електронну валюту, перевести в готівку яку вам простіше. Але вас можуть неприємно здивувати комісійні збори, а також зволікання в роботі обмінників. Далеко не всі пункти обміну електронних валют працюють в режимі реального часу, процедура обміну може затягнутися від декількох годин до декількох днів. Пам'ятайте також, що серед електронних обмінників зустрічаються шахраї і перш ніж скористатися послугами того чи іншого подібного ресурсу, обов'язково прочитайте відгуки про його роботу.
7
Якщо ви активно не користуєтеся жодної з електронних платіжних систем і не плануєте цим займатися в майбутньому, якщо не хочете повідомляти нікому свої персональні дані (а при атестації в будь платіжній системі це необхідно), але хочете отримати webmoney готівкою , то можете скористатися послугами приватних осіб.
8
На форумах даної тематики знайдіть людину (жителя вашого міста), якому за родом занять потрібні webmoney. Вивчіть його дані (зазвичай такі користувачі вказують максимум інформації в профілі). Домовтеся про зустріч, на якій ви зі свого рахунку переведете гроші на його wm-рахунок (з комісією 0,8%), а він віддасть вам готівку. Приватні особи так само можуть стягувати комісію за свої послуги і це питання обговоріть заздалегідь. Це спосіб ідеально підходить для тих, хто не хоче витрачати час на осягнення тонкощів електронних розрахунків, на численні реєстрації та перевірки.
Webmoney - крупна платіжна інтернет-система, яка дозволяє не тільки зберігати гроші, розраховуватися за деякі послуги, відкрити власний рахунок, а й поповнити особисті заощадження. Як можна заробити з допомогою сервісу webmoney?
Інструкція
1
Для початку зареєструйте гаманець webmoney, розберіться з тим, як користуватися системою webmoney-keeper.
2
Визначте, який вид заробітку вас більш цікавить. Ви можете використовувати наступні можливості: отримання webmoney-бонусів, читання рекламних листів, оплачувану реєстрацію на сайтах, автосерфинг та інші.
3
Вивчіть теоретичні поняття. Щоб успішно заробляти в інтернеті, потрібно дізнатися, хто такі реферали і Реферер, що таке аккаунт і автосерфинг. Зробити це можна тут: http://www.delovoy.nm.ru/teoria.htm Вивчення основних понять не займе дуже багато часу, а ви станете впевненіше себе почувати у всесвітній павутині.
4
Якщо ви прагнете до отримання грошей з допомогою виконання оплачуваних завдань, вам належить робити наступне: зайдіть на сайт спонсорів, наприклад, http://wmzona.com і зареєструйтеся там.
5
Заходьте по наданих посиланнях на потрібні сайти, реєструйтеся там або завантажуйте зазначені файли. В нагороду ви миттєво отримаєте невелику суму за кожне відвідування. Заробіток може досягти 2 доларів за 1000 відвідувань. Завдання необхідно виконувати строго за певний час, зазвичай за 6 годин. Після виконання завдання підтвердіть завершення дії у роботодавця.
6
Стережіться шахраїв. Іноді, викачувавши файл з вказаного сайту, ви разом з ним отримуєте троянську програму, яка може вкрасти інформацію про вашому рахунку і викрасти ваші гроші. Не вводьте номер гаманця webmoney на підозрілих сайтах.
7
Завдання можна обговорювати з іншими користувачами. Скористайтеся думкою інших працівників про роботодавця та визначте, чи надійна така система заработка.Как показує практика, для заробітку в інтернеті потрібно дуже багато вільного часу і постійний доступ в інтернет. Тому основним контингентом є найчастіше школярі та студенти.